Poznámky k inzerci

Tuto sekci čtěte nejdříve. Najdete zde popis, jak vkládat obrázky, kam se co píše atd. Příspěvky o Vašich potížích se zařízeními a žádost o pomoc NEPATŘÍ do sekcí přístrojů, ale do rubriky OSTATNÍ - Obecné technické dotazy, problémy, rady. To samé se týká příspěvků typu sháním, nabízím atd. - to patří do rubriky KOUPÍM - PRODÁM - VYMĚNÍM !!! Jinde to bude smazáno ! Prostudujte si aktualizovaná zákl. pravidla tohoto fóra, zejména část o grafických a jiných souborech z cizích webů !
Zamčeno
Uživatelský avatar
Petr.116
Administrátor
Příspěvky: 1585
Registrován: pon 29. črc 2013 14:08:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Poznámky k inzerci

Příspěvek od Petr.116 » ned 02. lis 2014 10:07:04

Upozorňuji, že tyto rubriky jsou prioritně určeny pro členy diskusního fóra, kteří přispívají do fóra, pomáhají ostatním apod. Pokud se někdo zaregistroval POUZE proto, že tady chce inzerovat a nadále nevyvíjet jiné aktivity, může být jeho činnost omezena nebo i zrušen přístup. Zcela jednoznačně budou mazány inzeráty komerční, které slouží zejména k propagaci obchodní činnosti daného subjektu.
Nejsme inzertní fórum !

A další důležitá věc: inzerce je omezena na aktivně pořispívající uživatele fóra. Takový uživatel má zobrazenu vpravo vedle dotyčného příspěvku i další kontakty na autora příspěvku (SZ a mail). Nemá smysl se opakovaně dožadovat na fóru inzerce pozornosti inzerenta a zbytečně tak zasírat vlákno. Jistě má dotyčný důvody, proč nereaguje ihned: nemá čas, chuť, je nemocný apod. Pokusy o opakované vyzývání inzerenta ve fóru budou mazány a při opakování mu bude zrušena registrace !
„Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ - Jan Werich.

Zamčeno

Zpět na „Základní informace administrátora o provozu fóra“