Uvedení adresy (stačí město) v profilu

Tuto sekci čtěte nejdříve. Najdete zde popis, jak vkládat obrázky, kam se co píše atd. Příspěvky o Vašich potížích se zařízeními a žádost o pomoc NEPATŘÍ do sekcí přístrojů, ale do rubriky OSTATNÍ - Obecné technické dotazy, problémy, rady. To samé se týká příspěvků typu sháním, nabízím atd. - to patří do rubriky KOUPÍM - PRODÁM - VYMĚNÍM !!! Jinde to bude smazáno ! Prostudujte si aktualizovaná zákl. pravidla tohoto fóra, zejména část o grafických a jiných souborech z cizích webů !
Zamčeno
Uživatelský avatar
Petr.116
Administrátor
Příspěvky: 1585
Registrován: pon 29. črc 2013 14:08:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Uvedení adresy (stačí město) v profilu

Příspěvek od Petr.116 » pon 16. pro 2013 18:34:23

Mirek má zajímavý nápad: často se stává, že někdo něco nabízí, případně obráceně: požaduje pomoc s nějakým problémem. Kdybychom měli v profilu uživatele uvedenou rubriku Bydliště - já ji tam třeba mám ... (a v ní stačí vyplnit jen město) ..., byla by mnohdy situace jednodušší v tom, že se člen, který pomoc poskytuje, nemusí zbytečně ptát žádajícího "odkud jsi", ale podívá se ... Všiml jsem si, že třeba na Repromanii je to dost běžné ...
Co Vy na to ... :)
„Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ - Jan Werich.

Zamčeno

Zpět na „Základní informace administrátora o provozu fóra“