Po srazu ... fotky, video, připomínky atd. atd.

Brno, hotel Myslivna ve dnech 25. - 26. dubna 2015
Uživatelský avatar
Petr.116
Administrátor
Příspěvky: 1629
Registrován: pon 29. črc 2013 14:08:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Po srazu ... fotky, video, připomínky atd. atd.

Příspěvek od Petr.116 » pon 27. dub 2015 19:28:16

TheKytu píše:Poslal jsem Petrovi pár fotek z mobilu, co vypadají jakžtakž použitelně, tak uvidím, co na ně řekne... :)
Řeknu že jo - sice mají dost malé rozlišení, ale pár vyberu. Ale prosím Tě : příště nefoť krajinu (nebo cokoliv) s cizími lidmi (kteří k nám nepatří) na popředí - to tam nedám. Což když tam ten kluk se slečnou třeba byl tajně a my ho zveřejníme ? To nejde. Jinak jo.

K tomu posílání - ta poznámka o alternativním využití "úschovny" se týká těch, co mají kupu fotek s velkým rozlišením, které by neprošly přes mail servery díky překročení velikosti přílohy (to je u standardních linuxových serverů buď
max. 10 Mbyte nebo pokud má provider na Postfixu (pošt. server) nastaveno úplné maximum, tak 20 Mbyte. Tvých 5 fotek mělo asi 511 kbyte - takže to šlo poslat přímo přílohou mailu. Ale o nic nejde, aspoň sis úschovnu vyzkoušel.
„Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ - Jan Werich.

TheKytu
Příspěvky: 7
Registrován: čtv 26. bře 2015 20:08:50

Re: Po srazu ... fotky, video, připomínky atd. atd.

Příspěvek od TheKytu » pon 27. dub 2015 19:34:26

Vidíš, to mi vůbec nedošlo, že jsem tam vyfotil někoho cizího...
Jj, právě proto jsem psal, že je to z mobilu, protože mají dost mizerné rozlišení - to, že jsem to klidně mohl poslat mailem mi nějak nedošlo... :hahahihi:

TheKytu
Příspěvky: 7
Registrován: čtv 26. bře 2015 20:08:50

Re: Po srazu ... fotky, video, připomínky atd. atd.

Příspěvek od TheKytu » pon 27. dub 2015 20:32:00

Prosím o radu. Jak se na videu jmenuje první hrající písnička? Za boha si nemůžu vzpomenout ani na název kapely... :dash:

Uživatelský avatar
Petr.116
Administrátor
Příspěvky: 1629
Registrován: pon 29. črc 2013 14:08:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Po srazu ... fotky, video, připomínky atd. atd.

Příspěvek od Petr.116 » pon 27. dub 2015 21:06:25

TheKytu píše:Prosím o radu. Jak se na videu jmenuje první hrající písnička? Za boha si nemůžu vzpomenout ani na název kapely... :dash:
On The Other Side - KANSAS
„Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ - Jan Werich.

TheKytu
Příspěvky: 7
Registrován: čtv 26. bře 2015 20:08:50

Re: Po srazu ... fotky, video, připomínky atd. atd.

Příspěvek od TheKytu » úte 28. dub 2015 10:28:50

Děkuji :)

Odpovědět

Zpět na „Setkání přátel starých strojů č. 7“