Po srazu ... fotky, video, připomínky atd. atd.

Brno, hotel Myslivna ve dnech 25. - 26. dubna 2015
TheLastUnicorn
Příspěvky: 424
Registrován: úte 30. črc 2013 17:52:42
Bydliště: TN

Re: Po srazu ...

Příspěvek od TheLastUnicorn » pon 27. dub 2015 7:35:41

TheKytu píše:Jojo, bylo to moc fajn. Díky za supr akci a hlavně scarabeo za dopravu ! :)
Třeba příště nějaké OB dopadne. Taky jsem dost zvědavej, jak to může hrát... :)
Vám asi nějaký OB postavím, když vás to všechny tak strašně zajímá... :jazycek2:

Uživatelský avatar
Petr.116
Administrátor
Příspěvky: 1629
Registrován: pon 29. črc 2013 14:08:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Po srazu ... fotky, video, připomínky atd. atd.

Příspěvek od Petr.116 » pon 27. dub 2015 9:06:50

S499.1023 píše:majitelé pomalejšího spojení chvilku počkají

Zatímco majitelé 100 Mb připojení počkají pouhou půlhodinku :hahahihi:
Koukám, že už je Ti líp, že si děláš srandičky :yes:

Ano - jsem si velikosti souboru vědom, večer jsem spěchal. V rychlosti jsem teď udělal export do mp4 verze. Klikněte zde: stroje7/Sraz_7_video.mp4 ... je to menší ... "jen" 293 Mbyte :hahahihi:
A kdyby někdo měl úúúúúplně pomalé připojení a byl netrpělivý, tak zde je i kvalitativně silně okudlaná verze WMV. Klikněte zde : stroje7/Sraz_7_video.wmv ... to už je jen asi 86 Mbyte ...
„Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ - Jan Werich.

Uživatelský avatar
Petr.116
Administrátor
Příspěvky: 1629
Registrován: pon 29. črc 2013 14:08:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Po srazu ...

Příspěvek od Petr.116 » pon 27. dub 2015 9:11:49

TheLastUnicorn píše:Vám asi nějaký OB postavím, když vás to všechny tak strašně zajímá... :jazycek2:
Všechny asi ne ... mně je třeba z praktického pohledu OB fuk, protože to chce prostor a ten nemám. Takže pro mne je cokoliv větší, než stávající regálovka, v principu nepoužitelné.
Pokud bych to chtěl vidět a slyšet, tak snad jen pro představu, jak se očůrávají akustické zkraty v praxi u takovýchto projektů ...
„Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ - Jan Werich.

Uživatelský avatar
Petr.116
Administrátor
Příspěvky: 1629
Registrován: pon 29. črc 2013 14:08:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Po srazu ... fotky, video, připomínky atd. atd.

Příspěvek od Petr.116 » pon 27. dub 2015 10:36:26

Ještě k akci samotné:

Už se tady děkovalo, ale myslím si, že si veliké díky zaslouží zejména 2 lidé:
Mirek, který připravil zcela nezištně pro zájemce kvalitní měřicí pásek a sadu testovacích frekvencí a ve spolupráci s Jirkou připravili prezentaci šelakových desek s vysvětlením, jak je to s jejich ekvalizací ... Myslím, že těmto dvěma pánům patří díky veliké. Jirka navíc dovezl značný objem (spíše hmotnost) tradičně špičkové techniky.

Všem přítomným bez rozdílu patří veliké díky za aktivní zapojení v celé akci včetně obrovské pomoci se stěhováním techniky.

Díky moc :good2:
„Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ - Jan Werich.

Uživatelský avatar
reta
Příspěvky: 88
Registrován: ned 13. črc 2014 20:03:34
Bydliště: Pardubice

Re: Po srazu ... fotky, video, připomínky atd. atd.

Příspěvek od reta » pon 27. dub 2015 10:59:05

Petr.116 píše:Ještě k akci samotné: ....
Souhlasím.

TheLastUnicorn
Příspěvky: 424
Registrován: úte 30. črc 2013 17:52:42
Bydliště: TN

Re: Po srazu ...

Příspěvek od TheLastUnicorn » pon 27. dub 2015 11:26:14

Petr.116 píše: Pokud bych to chtěl vidět a slyšet, tak snad jen pro představu, jak se očůrávají akustické zkraty v praxi u takovýchto projektů ...
No dá se to třeba dorovnat na úkor nějaký citlivosti. Když si vezmeme, že OB se chová jako horní propust se strmostí 6dB/okt., pak můžem na úkor citlivosti pásmo natáhnout. Chce to mít samozřejmě buď hodně citlivý reproduktor, nebo mít těch repro víc.
Jinak mi je OB taky fuk...já si to do baráku nedám.

Uživatelský avatar
reta
Příspěvky: 88
Registrován: ned 13. črc 2014 20:03:34
Bydliště: Pardubice

Re: Po srazu ... fotky, video, připomínky atd. atd.

Příspěvek od reta » pon 27. dub 2015 17:03:05

Mirek, Jirka a Včera neděle byla :lol: .

Uživatelský avatar
Petr.116
Administrátor
Příspěvky: 1629
Registrován: pon 29. črc 2013 14:08:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Po srazu ... fotky, video, připomínky atd. atd.

Příspěvek od Petr.116 » pon 27. dub 2015 17:18:28

reta píše:Mirek, Jirka a Včera neděle byla :lol: .
Tak takhle hezky jsem to nenapsal. Máš BOD :good2:

Ale ono, když se to vezme, by to chtělo hodnotit i herecké výkony u lidí, kteří svými výroky drželi hladinu endorfinu u přihlížejících ... V tomto směru (když koukám na video a vzpomínám) jste byli jedničky všichni tři (Mirek, Ty i Jirka) u "tužkogiče" (mimochodem to nebyl žádnej šunt Made in PRC - mj. to mělo značkové osy RETA) :lol:
Já jsem se při dodatečném poslechu těch komentářů o rychlosti 19 ev. 38 řehtal opakovaně ...
„Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ - Jan Werich.

TheKytu
Příspěvky: 7
Registrován: čtv 26. bře 2015 20:08:50

Re: Po srazu ...

Příspěvek od TheKytu » pon 27. dub 2015 18:44:05

TheLastUnicorn píše:Vám asi nějaký OB postavím, když vás to všechny tak strašně zajímá... :jazycek2:
No já bych si to nikdy domů nepořídil, jen mě zajímá jak to hraje... :hahahihi:

TheKytu
Příspěvky: 7
Registrován: čtv 26. bře 2015 20:08:50

Re: Po srazu ... fotky, video, připomínky atd. atd.

Příspěvek od TheKytu » pon 27. dub 2015 19:14:52

Poslal jsem Petrovi pár fotek z mobilu, co vypadají jakžtakž použitelně, tak uvidím, co na ně řekne... :)

Odpovědět

Zpět na „Setkání přátel starých strojů č. 7“