Problem s raminkem gramofonu

Skupina. kde je možno vznést specializovaný dotaz na potíže s určitým zařízením a získat radu "jak na to" od jiného člena ...
Odpovědět
pjotri
Příspěvky: 7
Registrován: pon 08. pro 2014 1:58:55
Bydliště: Damnice
Kontaktovat uživatele:

Problem s raminkem gramofonu

Příspěvek od pjotri » úte 16. úno 2016 13:17:07

Ahojky, nevim, jestli jsem ve spravne casi webu, ale zkusim se tu poptat. Koupil jsem gramofon, samozrejme cinu, na Pro-Ject proste nemam. Jedna se o univerzalni typ, ktery nese ruzna oznaceni vyrobcu, ja mam konkretne OMNITRONIC BD-1390. Mam velky problem s ramikem, ktere se po ivolneni spoisteci paky okamzite vraci do parkovaci polohy. Je to desna otrava, protoze raminko proste nedosedne na desku v miste, kam chci a kam jsem ho namiril, o moznem poskozeni drahe prenosky po dosednuti mimo singl na gumu talire ani nemluvim. Vyvazeni grama podle vodovahy nepomaha, serizovani antiskatingu dle navodu nepomaha a - uprimne - tato "funkce" se mi nezda byt v poradku. Dle meho nazoru jde o unifikovane raminko, ktere jsem videl v temer vsevh novych gramofonech. Nemluvim o tom, ze pokud se mi podari prehravani, prehrava to jen docasne a od urcite casti desky se to vraci zpet a opet preskakuje. PROSIM O RADU, CO S TIM. Jen prosim, bez komentaru typu "hod to do srotu" a pod. DIKY

Uživatelský avatar
Seiko
Příspěvky: 348
Registrován: pát 02. srp 2013 7:16:25
Bydliště: Praha

Re: Problem s raminkem gramofonu

Příspěvek od Seiko » čtv 18. úno 2016 16:13:00

Rada je jednoduchá - reklamovat. :yes:
:hi:
Revox B791, B710 MkII, B750 MkII, B760, A77, B77, PR99 MkIII, Symbol B MkII, Luxman C-02, Pioneer PD-D6-J, Denon DVD-3910, Technics SL-1710 MkII, Dual CS 721, Nakamichi Dragon, Kenwood KX-1100HX, Dual C-844, Sony SL-HF 950, Jo, vintage...

Odpovědět

Zpět na „Obecné technické dotazy, problémy, rady“