Remote control AKAI

Skupina, určená pro amatérsky postavená zařízení a jejich modernizace event. DIY úpravy továrních zařízení
Uživatelský avatar
Petr.116
Administrátor
Příspěvky: 1629
Registrován: pon 29. črc 2013 14:08:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Remote control AKAI

Příspěvek od Petr.116 » pát 06. čer 2014 20:55:27

Poznámka k designu: ta černá samolepka na předním panelu byla původně určena pro jinou (černou) krabičku. Ve spolupráci s Liborem se ještě ten potisk upraví.

Jinak koho by zajímal detail vtipné konstrukce britské firmy Hammond, tak detail profilu krabičky z extrudovaného hliníku tohoto modelu v řezu je zde :
http://www.hammondmfg.com/1455N1602BI.jpg

Je to velice praktické, protože do těch drážek se přímo zasune PCB. Je to normalizovaná šíře 100 mm.

Jen to (nevím proč) mají nafoceno obráceně (to posuvné víko mají na fotce dole) ...

Jinak ty malé krabičky mají zde : http://www.hammondmfg.com/scpg.htm
„Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ - Jan Werich.

petrs
Příspěvky: 5
Registrován: pát 22. srp 2014 1:45:44
Bydliště: Budějce (Č)

Re: Remote control AKAI

Příspěvek od petrs » sob 23. srp 2014 10:31:15

Děkuji tomuto fóru za perfektní informaci (a nejen toto téma).Já jsem doposud doufal,že bude pasovat nějaká patice elektronky-netuše,že potřebné mám vlastně doma.Kdyby někdo chtěl,tak zdarma poskytnu v Č.Budějovicích.
( Nemám aktivní SZ - petmiro@volny.cz )

Uživatelský avatar
Petr.116
Administrátor
Příspěvky: 1629
Registrován: pon 29. črc 2013 14:08:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Remote control AKAI

Příspěvek od Petr.116 » sob 23. srp 2014 18:36:35

petrs píše:Děkuji tomuto fóru za perfektní informaci (a nejen toto téma).Já jsem doposud doufal,že bude pasovat nějaká patice elektronky-netuše,že potřebné mám vlastně doma.Kdyby někdo chtěl,tak zdarma poskytnu v Č.Budějovicích.
Díky - tak to má být - fórum je od lidí pro lidi :good2:
petrs píše: ... Nemám aktivní SZ ...
To je automatická ochrana systému fóra proti SPAM robotům. Po 3. příspěvku Tě systém automaticky přeřadí do vyšší kategorie, kde už funguje vše :)
„Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ - Jan Werich.

Odpovědět

Zpět na „DIY a modernizace (event. úpravy továrních zařízení)“