Actidamp MK2 v2

Skupina, určená pro amatérsky postavená zařízení a jejich modernizace event. DIY úpravy továrních zařízení
libor
Příspěvky: 566
Registrován: pon 29. črc 2013 22:01:25
Bydliště: ..

Re: Actidamp MK2 v2

Příspěvek od libor » pát 06. čer 2014 20:16:09

Pro velký úspěch (ukecali mě) vyrábím další dva Actidampy, tentokrát již na vlastních DPS, kterou jsem překreslil z originálu. A zjistil jsem, že když plošňák od Kohouta před osazením lehce stříknu černým matným sprejem, vypadá to pak jako profi výrobek :D
Moje drobná úprava - místo jedné kapacity se dipswitchem dá přepnout vstupní impedance pro MC vložky. Osazení je Texas Instruments. Hraje to téměř k nerozeznání jako Cambridge...
cernyactidamp.JPG
Panely jsou, k nelibosti zdejšího osazenstva, se stejnými popisky jako minule :D
panelyactidamp.JPG
Naposledy upravil(a) libor dne pát 06. čer 2014 20:22:26, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Petr.116
Administrátor
Příspěvky: 1629
Registrován: pon 29. črc 2013 14:08:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Actidamp MK2 v2

Příspěvek od Petr.116 » pát 06. čer 2014 20:22:23

libor píše:Pro velký úspěch (ukecali mě) vyrábím další dva Actidampy, tentokrát již na vlastních DPS, které jsem překreslil z originálu. A zjistil jsem, že když plošňák od Kohouta před osazením lehce stříknu černým matným sprejem, vypadá to pak jako profi výrobek :D
Moje drobná úprava - místo jedné kapacity se dipswitchem dá přepnout vstupní impedance pro MC vložky. Osazení je Texas Instruments. Hraje to téměř k nerozeznání jako Cambridge...
cernyactidamp.JPG
Panely jsou, k nelibosti zdejšího osazenstva, se stejnými popisky jako minule :D
panelyactidamp.JPG
Pěkný, jen (jak už jsem Ti psal): já bych na ten laminát tu barvu nedával a nekazil bych jeho dielektrické vlastnosti a nezanášel bych tam případnou hygroskopičnost, ale hlavně malou odolnost té barvy proti teplotě.
Samozřejmě většinou jsou wattové ztráty u tohoto zapojení malé, ale je to technologická prasárna. Čert vzal vzhled. Hlavně parametry a spolehlivost. :good2:
„Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ - Jan Werich.

Odpovědět

Zpět na „DIY a modernizace (event. úpravy továrních zařízení)“