Actidamp MK2 v2

Skupina, určená pro amatérsky postavená zařízení a jejich modernizace event. DIY úpravy továrních zařízení
Uživatelský avatar
Petr.116
Administrátor
Příspěvky: 1629
Registrován: pon 29. črc 2013 14:08:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Actidamp MK2 v2

Příspěvek od Petr.116 » sob 21. pro 2013 19:17:38

libor píše:Made in Czech jsem teda už viděl na kdečem, i HN se zmiňují.... Může se to časem předělat, ale nehoří to. Zemění vs. zemnění - ano, chyba, překlep. Svoje příspěvky po sobě čteš? :tytyty:
Čtu - a taky je furt opravuju - kolikrát ještě na potřetí nacházím překlepy ... Já jsem taky ale napsal, že to n vzal ďas.

Ale když už to musíš mít mermomocí AMERIKÁNSKY popsané, tak ale bez chyb. CZECH není Česko. CZECHIA je Česko. Tys v překladu napsal něco jako "Vyrobeno česky ... "



Správný popis panelu je zásadní věc :-) To, že jsi to leckde viděl, není důležité. Lidi píšou kraviny a nevědí o tom ... A nejblbější jsou novináři ... na ty bych se neodvolával. To už i Werich s Horníčkem to irionizovali ve slavné předscéně " ... Vy jste od novin ? Kde ? ..." :lol:
Navíc to IA tam dopíšeš snadno ...

No a když už jsem v tom, tak správně by celé toto vlákno mělo být v DIY rubrice, protože tohle je sekce pro Tovární výrobky ... ale to i mně došlo až teď. Přesunuto tedy sem ...

Navíc mám pocit, zda bych neměl v DIY rubrice udělat obdobnou strukturu, jako v Tovární sekci ... tzn. Zesilovače, Gramofony a příslušenství atd atd. Byla by ta bastl rubrika přehlednější ...
„Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ - Jan Werich.

Uživatelský avatar
Seiko
Příspěvky: 348
Registrován: pát 02. srp 2013 7:16:25
Bydliště: Praha

Re: Actidamp MK2 v2

Příspěvek od Seiko » sob 21. pro 2013 21:34:45

Petr.116 píše:" ... Do angličtiny se někdy překládá Vyrobeno v České republic: Made in the Czech Republic (MICR). Někdy se používá Vyrobeno v ČR. Většinou se to však překládá s gramatickou chybou: Made in Czech Republic, „nebo zkráceně“ Made in Czech Rep., Made in Czech R., Made in CR, Made in CZ nebo dokonce úplně špatně: Made in Czech. ... Proto je nejlepší používat jednoduché Vyrobeno v Česku, angl. Made in Czechia.
Kluci, fakt mne bavíte, řešit "Czech Republic". Nebylo by lepší si povídat o zvuku? :mir: Předpokládám, že (Da)Libor je se zvukem spokojený, a tak to má být :cool:
Revox B791, B710 MkII, B750 MkII, B760, A77, B77, PR99 MkIII, Symbol B MkII, Luxman C-02, Pioneer PD-D6-J, Denon DVD-3910, Technics SL-1710 MkII, Dual CS 721, Nakamichi Dragon, Kenwood KX-1100HX, Dual C-844, Sony SL-HF 950, Jo, vintage...

libor
Příspěvky: 566
Registrován: pon 29. črc 2013 22:01:25
Bydliště: ..

Re: Actidamp MK2 v2

Příspěvek od libor » sob 21. pro 2013 21:40:36

Seiko píše:Kluci, fakt mne bavíte, řešit "Czech Republic". Nebylo by lepší si povídat o zvuku? :mir: Předpokládám, že (Da)Libor je se zvukem spokojený, a tak to má být :cool:
No já to ani nijak neřeším... Zvukově je to dobré, rozdíl proti DL100 na MM vstupu je vskutku veliký, ale rád bych slyšel srovnání s lepším preampem tovární výroby - Cambridge, Luxman, ProJect apod. Chtěl bych zjistit, zda ten Actidamp bude dostačovat, nebo zda tam jsou rezervy a jak velké...

Uživatelský avatar
Petr.116
Administrátor
Příspěvky: 1629
Registrován: pon 29. črc 2013 14:08:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Actidamp MK2 v2

Příspěvek od Petr.116 » sob 21. pro 2013 21:43:26

Seiko píše:
Petr.116 píše:" ... Do angličtiny se někdy překládá Vyrobeno v České republic: Made in the Czech Republic (MICR). Někdy se používá Vyrobeno v ČR. Většinou se to však překládá s gramatickou chybou: Made in Czech Republic, „nebo zkráceně“ Made in Czech Rep., Made in Czech R., Made in CR, Made in CZ nebo dokonce úplně špatně: Made in Czech. ... Proto je nejlepší používat jednoduché Vyrobeno v Česku, angl. Made in Czechia.
Kluci, fakt mne bavíte, řešit "Czech Republic". Nebylo by lepší si povídat o zvuku? :mir: Předpokládám, že (Da)Libor je se zvukem spokojený, a tak to má být :cool:
Máš pravdu, ale já to nechtěl pitvat (ale bylo mi blbý to Liborovi neříct) - ale asi jsem mu to měl napsat jen do SZ (omlouvám se ...) :) :mir:

Libor - slibuju, že Ti na sraz přivezu Cambridge, aby se to dalo porovnat ... jen mi to pak připomeň ... :good2:
„Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ - Jan Werich.

Uživatelský avatar
Seiko
Příspěvky: 348
Registrován: pát 02. srp 2013 7:16:25
Bydliště: Praha

Re: Actidamp MK2 v2

Příspěvek od Seiko » sob 21. pro 2013 21:57:25

Petr.116 píše: Libor - slibuju, že Ti na sraz přivezu Cambridge, aby se to dalo porovnat ... jen mi to pak připomeň ... :good2:
A ještě Luxmana 410... :) Mám pocit, že sraz bude doopravdy dvoudenní - v sobotu příjezd, odpoledne první část, v neděli od brzkého dopoledne druhá část, a v pozdním odpoledni posléze odjezd. Akorát mám Petře pocit, že na něj tentokrát pojedeme doopravdy větším autem. :cool:
Revox B791, B710 MkII, B750 MkII, B760, A77, B77, PR99 MkIII, Symbol B MkII, Luxman C-02, Pioneer PD-D6-J, Denon DVD-3910, Technics SL-1710 MkII, Dual CS 721, Nakamichi Dragon, Kenwood KX-1100HX, Dual C-844, Sony SL-HF 950, Jo, vintage...

libor
Příspěvky: 566
Registrován: pon 29. črc 2013 22:01:25
Bydliště: ..

Re: Actidamp MK2 v2

Příspěvek od libor » pon 23. pro 2013 19:51:45

To se mi moc nezdá... raději bych přijel v pátek, třeba od 16-23 salonek, v sobotu taky a v neděli po snídani odjezd...

Seiko: Symboly raději neber.. nerad bych skončil v dluzích :hahahihi:

TheLastUnicorn
Příspěvky: 424
Registrován: úte 30. črc 2013 17:52:42
Bydliště: TN

Re: Actidamp MK2 v2

Příspěvek od TheLastUnicorn » pon 23. pro 2013 21:48:13

No pokud vím, tak je Actidamp hodně dobrý...myslím, že se ani před cambridge audio nebude muset vůbec stydět. L-410 bych do týhle třídy moc nepletl...tam je ve phonostage naprostý základ, akorát má fetový diferenčák na vstup a další fet je použit jako servo...Jinak klasika...operák s korekcema v ZV. Cambridge je sestaven z diskrétních věcí, navíc moderních nových typů, takže je předsi jen někde jinde. Actidamp je již taky jinde...L-02 je diskrét se step-up trafama...
Proto si myslím, že srovnávat phonostage L-410 s tím zbytkem asi nebude mít velký smysl. :cool:
Pokud to stihnu, tak jen tak ze srandy postavím to, co jsem tu postnul...ale má to ještě nějaký mouchy, co musím vychytat...
Libor: Je to moc pěkně udělaný. :ok:

Uživatelský avatar
Seiko
Příspěvky: 348
Registrován: pát 02. srp 2013 7:16:25
Bydliště: Praha

Re: Actidamp MK2 v2

Příspěvek od Seiko » pon 23. pro 2013 22:51:36

libor píše: Seiko: Symboly raději neber.. nerad bych skončil v dluzích :hahahihi:
Hmmm, a na čem chceš srovnávat, jak jednotlivé věci hrají? Nějakou "referenci" asi budeme muset zvolit, ať jsou rozdíly slyšet. :music: Takový "netopýr", abych poznal rozdíl ve zvuku na bednách z rozhlasu po drátě bohužel nejsem (omlouvám se za obrovskou nadsázku, či velmi primitivní přirovnání). Tím se nechci čehokoli, nebo kohokoli dotknout, ale na bednách, co jsem používal, jsem zdaleka nebyl ve stavu posoudit, co hraje (byť subjektivně) pro moje ucho lépe, či zajímavěji :dash:
Revox B791, B710 MkII, B750 MkII, B760, A77, B77, PR99 MkIII, Symbol B MkII, Luxman C-02, Pioneer PD-D6-J, Denon DVD-3910, Technics SL-1710 MkII, Dual CS 721, Nakamichi Dragon, Kenwood KX-1100HX, Dual C-844, Sony SL-HF 950, Jo, vintage...

libor
Příspěvky: 566
Registrován: pon 29. črc 2013 22:01:25
Bydliště: ..

Re: Actidamp MK2 v2

Příspěvek od libor » pon 23. pro 2013 23:01:31

Kdyby zas vzal TLU bílé sloupky... ty mě opravdu zvukově přesvědčily... nejlepší DYI bedny co jsem kdy slyšel. Symboly budou určitě dál, ale na to porovnávání by myslím i ty sloupky vyhovovaly...

Uživatelský avatar
Petr.116
Administrátor
Příspěvky: 1629
Registrován: pon 29. črc 2013 14:08:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Actidamp MK2 v2

Příspěvek od Petr.116 » pon 23. pro 2013 23:18:58

A nebo uděláme výjimku, nepovezeme nic a hlavní program bude velký POKEC a vypijeme jim SUD :lol: Stejně by pak Libor nadával, že si po srazu udělá tunel na účtu :jazycek2: :hahahihi:
„Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ - Jan Werich.

Odpovědět

Zpět na „DIY a modernizace (event. úpravy továrních zařízení)“