Nové reprobedny aka "bílé sloupky"

Skupina, určená pro amatérsky postavená zařízení a jejich modernizace event. DIY úpravy továrních zařízení
libor
Příspěvky: 566
Registrován: pon 29. črc 2013 22:01:25
Bydliště: ..

Re: Nové reprobedny aka "bílé sloupky"

Příspěvek od libor » čtv 28. lis 2013 19:23:43

Ale pochopil ty rejpale... ale vrchlíky barvil on a já mu to schvaluju :good:

Uživatelský avatar
Petr.116
Administrátor
Příspěvky: 1629
Registrován: pon 29. črc 2013 14:08:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nové reprobedny aka "bílé sloupky"

Příspěvek od Petr.116 » čtv 28. lis 2013 19:48:59

Já vím - mě čeká něco podobného s ARN 669 .. membrány i koše (příruby), navíc renovace závěsů ARN ... :)
„Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ - Jan Werich.

libor
Příspěvky: 566
Registrován: pon 29. črc 2013 22:01:25
Bydliště: ..

Re: Nové reprobedny aka "bílé sloupky"

Příspěvek od libor » čtv 28. lis 2013 19:50:07

A já napsal mail do Tipy, jestli nemají ty repráky s menším magnetem, že bych je tam vyměnil... :yes:

TheLastUnicorn
Příspěvky: 424
Registrován: úte 30. črc 2013 17:52:42
Bydliště: TN

Re: Nové reprobedny aka "bílé sloupky"

Příspěvek od TheLastUnicorn » pát 29. lis 2013 6:38:25

Libor: Vyměnit Ti je asi nevymění, protože nejspíš jiný mít nebudou. Prostě se to za těch pár let modifikovalo, změnilo, nebo se změnil výrobce...těžko říct. Kmitací systém bude nejspíš ten samý, ale magnet je silnější. Měření bude potřeba jednoznačně (klidně to lze udělat na srazu, pokud nám kluci tu hoďku nechají). Cívky zatím nekupuj, kondenzátory ale nejspíš z větší části využiješ. Nějaké změny na výhybce tam budou...Rozhodně nemusíš mít strach, že po doladění to bude horší, než ty moje - řekl bych spíš, že díky lepšímu motoru u basáku by to mělo být naopak. :)

Odpovědět

Zpět na „DIY a modernizace (event. úpravy továrních zařízení)“