Eric Clapton - nádherný pořad Jirky Černého v Hostími u Berouna

Tahleta rubrika je trochu specifická. Není o zpěvácích a kapelách (tomu je věnována rubrika výše), ale o hudebních pořadech, akcích a lidech, bez kterých by to buď nešlo nebo kteří v minulosti i současnosti měli a stále mají co říct ... včetně odkazů na tyto akce. Asi bude přehledné, když budeme vzpomínky o jednotlivých lidech a jejich pořadech psát do různých vláken ...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Petr.116
Administrátor
Příspěvky: 1629
Registrován: pon 29. črc 2013 14:08:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Eric Clapton - nádherný pořad Jirky Černého v Hostími u Berouna

Příspěvek od Petr.116 » čtv 14. bře 2019 21:01:06

Pořady Jirky Černého (ať už jde o monotématické pořady "o někom" nebo hudební antidiskotéky) jsou již tradičně nabity hudebními skvosty.
A tak po takovém pořadu člověk začne horečně shánět věci, které tam zazněly. :music:

Poslední akce, které jsem měl tu čest se zúčastnit, dopadla stejně: po úžasném Jiřího pořadu o Ericu Claptonovi v Hostími na Berounsku (díky Jiří :good2: )
jsem neodolal a rozhodl se pořídit krásný set 4 CD "Crossroads" a CD s Ericem Claptonem a J.J. Cale "The Road to Escondido".





Jaké ale bylo dnes překvapení, když Crossroads přišlo z Holandska od potomka českého exulanta. Tento fakt jsem zjistil na internetu, když jsem se začal pídit po majitelce music shopu, která mi tento set poslala. To, co jsem objevil, je zde. Je to velice zajímavé čtení ... není mnoho takových obchodů, které mají více než 80 letou historii ...

Ještě to bylo celé umocněno krásným věnováním, osobně majitelkou podepsaným. ... inu: česká krev :yes:
„Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ - Jan Werich.

Odpovědět

Zpět na „Zajímaví lidé a zajímavé hudební pořady“