Tak snad dobrý ...

Brno, hotel Myslivna ve dnech 4. - 5. října 2014
Zamčeno
Uživatelský avatar
Petr.116
Administrátor
Příspěvky: 1629
Registrován: pon 29. črc 2013 14:08:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Tak snad dobrý ...

Příspěvek od Petr.116 » pát 03. říj 2014 8:47:25

No řeknu Vám, že když se mi v pondělí ráno ulomil kus zubu a v úterý doktor zjistil kaz jak autobus ... viděl jsem to Brno černě.
A to ani nemluvím o tom, že po 7 denní mikrodovolené jsem dost dobitej. Zřejmě se masérovi v lázních povedlo stimulací nějakého reflexního bodu podráždit vnitřní orgány (břicho, žaludek) a dotyčné partie mě už týden pobolívají. Jj, na staré kosti se musí velice opatrně.
Nicméně díky podstoupeným 2 zubařským torturám (úterý, čtvrtek) s cílem být v sobotu OK a bez rizika, že mne v Brně něco zaskočí, je aspoň ten zub opravenej a přestává bolet.

Takže se těším na Vás na všechny :music: Snad to doladí pivo. :drinking:
„Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ - Jan Werich.

Uživatelský avatar
Seiko
Příspěvky: 348
Registrován: pát 02. srp 2013 7:16:25
Bydliště: Praha

Re: Tak snad dobrý ...

Příspěvek od Seiko » pát 03. říj 2014 10:55:38

Doporučuji Pislner Urquell. Je zásaditého charakteru a bude pro sklovinu lékem! :good:
Revox B791, B710 MkII, B750 MkII, B760, A77, B77, PR99 MkIII, Symbol B MkII, Luxman C-02, Pioneer PD-D6-J, Denon DVD-3910, Technics SL-1710 MkII, Dual CS 721, Nakamichi Dragon, Kenwood KX-1100HX, Dual C-844, Sony SL-HF 950, Jo, vintage...

TheLastUnicorn
Příspěvky: 424
Registrován: úte 30. črc 2013 17:52:42
Bydliště: TN

Re: Tak snad dobrý ...

Příspěvek od TheLastUnicorn » pát 03. říj 2014 12:02:47

Zdravotní potíže mohou potkat každýho a s tím se nic nenadělá. Dobrý je, když se to projeví včas, že se člověk do termínu dá dohromady... :) Horší je, když ho něco chytne na poslední chvíli.

Uživatelský avatar
Petr.116
Administrátor
Příspěvky: 1629
Registrován: pon 29. črc 2013 14:08:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Tak snad dobrý ...

Příspěvek od Petr.116 » ned 05. říj 2014 23:04:24

TheLastUnicorn píše:Zdravotní potíže mohou potkat každýho a s tím se nic nenadělá. Dobrý je, když se to projeví včas, že se člověk do termínu dá dohromady... :) Horší je, když ho něco chytne na poslední chvíli.
To máš pravdu - mně se to ale vyvrbilo dost na poslední chvíli - bohužel. Trochu jsem to (velice decentně) léčil Plzničkou, ale stejně mi úplně dobře nebylo a není. Takže pokud jsem někomu připadal divně ... příčiny jsou tyto.
Je to k naštvání, když se člověk těší na takovouto akci několik měsíců a pak mu je takto ... Navíc když se člověk stresuje úvahami o možných i nemožných příčinách toho stavu, je mu ještě hůř. :dash:
„Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ - Jan Werich.

Uživatelský avatar
Petr.116
Administrátor
Příspěvky: 1629
Registrován: pon 29. črc 2013 14:08:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Tak snad dobrý ...

Příspěvek od Petr.116 » stř 08. říj 2014 18:43:38

ransom píše:A už je aspoň líp?
Ale trochu jo, dík ... Je to jako na houpačce (chvíli líp, chvíli hůř) ... zkouším různé přírodní léčby ... ještě kdyby člověk věděl, že je to třeba JEN od stresu apod. nebo z těch důvodů, co jsem psal a že se usadí za rozumnou dobu, bylo by mi líp.
Zkusím bastlit (nedodělaných věcí mám dost ...) a zabavit se :)
„Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ - Jan Werich.

Zamčeno

Zpět na „Setkání přátel starých strojů č. 6“