Poděkování všem přítomným

Brno, hotel Myslivna ve dnech 9. - 10. listopadu 2013
Zamčeno
Uživatelský avatar
Petr.116
Administrátor
Příspěvky: 1629
Registrován: pon 29. črc 2013 14:08:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Poděkování všem přítomným

Příspěvek od Petr.116 » ned 10. lis 2013 15:57:27

Ahoj kluci :hi:

Doufám, že jste všichni dorazili v pohodě jako my s Jirkou. Jirku jsem doručil až domů a ještě jsem si prohlédl zajímavou konstrukci mechaniky jeho tangenciálního Revoxe. A pohladil ušiska špičkovým zvukem 2 párů jeho velkých
reproboxů. Sraz se mi moc líbil, je akce od akce lepší a lepší - za to Vám všem patří dík. Nejen, že organizace proběhla bez potíží, ale všichni jsme si odnesli spousta zajímavých zkušeností, zážitků a informací.

Ještě musím poděkovat (napíšu) perfektnímu týmu hotelu Myslivna, který opět nezklamal - příjemní, ochotní lidé - skvělé jídlo i pivko - prostě pohoda.

Už teď se těším na další sraz. Doufám, že dorazí i Standa, který mi tam chyběl. Ještě jednou díky - bylo to super :music: :drinking: :music: :music: :drinking:
„Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ - Jan Werich.

libor
Příspěvky: 566
Registrován: pon 29. črc 2013 22:01:25
Bydliště: ..

Re: Poděkování všem přítomným

Příspěvek od libor » ned 10. lis 2013 20:18:23

Sraz byl perfektní, díky všem! :gratulace:

... ale ještě zvážím, jestli ještě na nějaký pojedu. Je to vždycky drahej výlet :totedane: Nejde o těch pár stovek (tisícovek) přímých nákladů (hotel, pívo, večeře, benzín) ale o náklady nepřímé - teď to bude minimálně novej gramofon, MC přenoska, nějspíš nějaký preamp... a možná ty sloupky... nechci skončit v dluzích a v bankrotu :scare: :hahahihi:

Neee. jasně že jedu zas :good:

Uživatelský avatar
Petr.116
Administrátor
Příspěvky: 1629
Registrován: pon 29. črc 2013 14:08:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Poděkování všem přítomným

Příspěvek od Petr.116 » ned 10. lis 2013 21:01:44

libor píše:Sraz byl perfektní, díky všem! :gratulace:

... ale ještě zvážím, jestli ještě na nějaký pojedu. Je to vždycky drahej výlet :totedane: Nejde o těch pár stovek (tisícovek) přímých nákladů (hotel, pívo, večeře, benzín) ale o náklady nepřímé - teď to bude minimálně novej gramofon, MC přenoska, nějspíš nějaký preamp... a možná ty sloupky... nechci skončit v dluzích a v bankrotu :scare: :hahahihi:

Neee. jasně že jedu zas :good:
Nevěš se a přečti si toto forum/viewtopic.php?f=14&t=127 :lol:
„Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ - Jan Werich.

Dalibor
Příspěvky: 25
Registrován: pát 27. zář 2013 12:06:05
Bydliště: Třinec

Re: Poděkování všem přítomným

Příspěvek od Dalibor » pon 11. lis 2013 11:59:14

Jedna z prvních otázek mé ženy po návratu z Brna byla, jestli ostatní manželky jsou tolerantní a chápavé a nevadí jim magnetofony i v ložnici pod postelí...
...mohl jsem odpovědět něco jiného, než že samozřejmě ano?
:)
.

Standoch
Příspěvky: 17
Registrován: sob 03. srp 2013 19:32:13

Re: Poděkování všem přítomným

Příspěvek od Standoch » pon 11. lis 2013 21:49:21

Já teda byl nepřítomen a dost mě to mrzí :dash:

Už jsem viděl fotky od Vildy a vypadalo to moc zajímavě.Jestli to takhle půjde dál tak nám myslivecký salonek bude hodně malý co bylo exponátů :)
Ty gramofony vypadají hooodně zajímavě a mrzí mě že jsem je nemohl vidět v provozu :brek:
Snad příště.....
Koukal jsem že na fotkách je i nová tvář :yes:
Petře jestli máš fotky tak mi je pošli přes uschovnu jestli můžeš,nebo uděláš zase prezentaci o srazu jako vždy?

Příště nesmím chybět :good2:

Uživatelský avatar
Petr.116
Administrátor
Příspěvky: 1629
Registrován: pon 29. črc 2013 14:08:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Poděkování všem přítomným

Příspěvek od Petr.116 » pon 11. lis 2013 22:15:02

Standoch píše:Já teda byl nepřítomen a dost mě to mrzí :dash:

Už jsem viděl fotky od Vildy a vypadalo to moc zajímavě.Jestli to takhle půjde dál tak nám myslivecký salonek bude hodně malý co bylo exponátů :)
Ty gramofony vypadají hooodně zajímavě a mrzí mě že jsem je nemohl vidět v provozu :brek:
Snad příště.....
Koukal jsem že na fotkách je i nová tvář :yes:
Petře jestli máš fotky tak mi je pošli přes uschovnu jestli můžeš,nebo uděláš zase prezentaci o srazu jako vždy?

Příště nesmím chybět :good2:
Když svatosvatě slíbíš, že příště nebudeš chybět - pošlu. :lol:
Jinak galerie už je, ale zatím tam nejsou fotky Vildy ani Libora (Liborovy mobilní tam asi nebudou ... uvidím).
„Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ - Jan Werich.

libor
Příspěvky: 566
Registrován: pon 29. črc 2013 22:01:25
Bydliště: ..

Re: Poděkování všem přítomným

Příspěvek od libor » pon 11. lis 2013 22:21:15

Moje jsou strašný. Pokud Tě nějaká vyloženě nezaujme, nedávej je tam.

Uživatelský avatar
Seiko
Příspěvky: 348
Registrován: pát 02. srp 2013 7:16:25
Bydliště: Praha

Re: Poděkování všem přítomným

Příspěvek od Seiko » pon 11. lis 2013 23:53:57

Stando, pokud bys vyloženě toužil po seskupení přístrojů, co byly na posledním srazu, tak mne třeba ukecáš, abych je vzal znova. U ostatních musíš zkoušet, zda se dají zlomit :lol:
Revox B791, B710 MkII, B750 MkII, B760, A77, B77, PR99 MkIII, Symbol B MkII, Luxman C-02, Pioneer PD-D6-J, Denon DVD-3910, Technics SL-1710 MkII, Dual CS 721, Nakamichi Dragon, Kenwood KX-1100HX, Dual C-844, Sony SL-HF 950, Jo, vintage...

Zamčeno

Zpět na „Setkání přátel starých strojů č. 4“