Joe Bonamassa v Praze !!!

Jakou muziku máte rádi, co jste kde vyhrabali na páskách, deskách i jinde ?
Odpovědět
Uživatelský avatar
Petr.116
Administrátor
Příspěvky: 1629
Registrován: pon 29. črc 2013 14:08:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Joe Bonamassa v Praze !!!

Příspěvek od Petr.116 » ned 21. čer 2015 23:11:23

„Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ - Jan Werich.

Uživatelský avatar
Petr.116
Administrátor
Příspěvky: 1629
Registrován: pon 29. črc 2013 14:08:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Joe Bonamassa v Praze !!!

Příspěvek od Petr.116 » pon 05. říj 2015 22:37:52

Tak jsem se právě vrátil z výše avizovaného koncertu Joe Bonamassy v karlínském Fóru. Zážitky: naprosto špičkový koncert a ještě lepší zvuk. To se s domršenou O2 arénou nedá rovnat. Když jsme odcházeli, zastavil jsem se vzadu v sále u zvukaře Bonamassy a upřímně mu poděkoval. Řekl jsem mu, že už jsem viděl hodně koncertů, ale tohle že byla špička. Skromně se usmál a poděkoval za pochvalu.

Nejen Joe (ten je fakt mistr kytary - to předváděl celý večer), ale i celá kapela jsou skvělí muzikanti. Jeli bez jakékoliv přestávky 2,5 hodiny a já si z 9. řady užíval celou dobu až do konce. :music:

Bonamassa celý koncert poctivě maká - dává tomu všechno. je na něm vidět, že prožívá a cizeluje každý detail, každý tón. Z té blízkosti bylo dokonce vidět, že propotil i sako od obleku, ve kterém tradičně vystupuje.

Tohle nebyla jen skvělá show a parádní muzika, ale i pořádný kus poctivé práce. :good2:

EDIT: http://musicserver.cz/clanek/51532/joe- ... 5-10-2015/
„Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ - Jan Werich.

Odpovědět

Zpět na „Obecná debata o muzice, hlavně o té staré a dobré“