John Fogerty a jeho nová deska

Všechno o těchto nádherných médiích, které se k radosti nás všech zase vracejí
Uživatelský avatar
Petr.116
Administrátor
Příspěvky: 1629
Registrován: pon 29. črc 2013 14:08:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

John Fogerty a jeho nová deska

Příspěvek od Petr.116 » sob 17. srp 2013 0:22:10

Ahoj lidi :-)
Tak jsem při testu PC Vildovy slečny, které tu dávám dohromady, objevil toto:
http://www.youtube.com/watch?v=7eiVPlaLc8o - můj oblíbenec John Fogerty natočil novou desku se spoustou dalších muzikantů:

John Fogerty "Wrote a Song for Everyone" tracklist



1. Fortunate Son (con Foo Fighters)
2. Almost Saturday Night (conKeith Urban) 03:20
3. Lodi (con Shane Fogerty y Tyler Fogerty) 06:20
4. Mystic Highway (John Fogerty solo) 10:26
5. Wrote a Song for Everyone (con Miranda Lambert y Tom Morello) 16:23
6. Bad Moon Rising (con Zac Brown Band) 20:15
7. Long As I Can See the Light (con My Morning Jacket) 23:04
8. Born on the Bayou (con Kid Rock) 27:37
9. Train of Fools (John Fogerty solo) 31:57
10. Someday Never Comes (conDawes) 36:26
11. Who'll Stop the Rain (con Bob Seger) 41:07
12. Hot Rod Heart (con Brad Paisley) 44:04
13. Have You Ever Seen the Rain (con Alan Jackson) 48:39
14. Proud Mary (con Jennifer Hudson y Allen Toussaint and the Rebirth Brass Band) 51:48

Krásně se to poslouchá :-)

Víc info na : http://en.wikipedia.org/wiki/Wrote_a_Song_for_Everyone

A John osobně zde http://www.johnfogerty.com/news/1259/

Btw.: Nechcete, abych tu založil extra fórum na muziku, co se Vám líbí ? Nebo stačí takovéto vlákno NEBO sem nebudeme odkazy na muziku dávat vůbec ?
„Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ - Jan Werich.

Uživatelský avatar
Petr.116
Administrátor
Příspěvky: 1629
Registrován: pon 29. črc 2013 14:08:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: John Fogerty a jeho nová deska

Příspěvek od Petr.116 » sob 17. srp 2013 16:06:18

Dobrá zpráva pro všechny, co se těší na další sraz :-)

Včera se mi povedlo koupit poslední skvost Johna Fogertyho - viz minulý příspěvek - na vinylu jako zcela nové, zavařené dvojalbum !

Takže na příští sraz vezmu můj PS 4500 a nejen tuto desku. Určitě i Dire Straits a další. Takže bude co poslouchat.

Zatím jsem "Wrote a Song for Everyone" slyšel z dobré MP3 s vysokým bitrate a taky na Youtube a zní to velice dobře, takže ty velmi pochvalné recenze z různých časopisů jsou fakt zasloužené.
Tady je rozhovor Johna Fogertyho v prestižním The Rollingstone http://www.rollingstone.com/music/news/ ... y-20130204 .

A zde podrobnosti o projektu ... http://www.rollingstone.com/music/news/ ... n-20120504

A kochněte se ještě tady http://www.johnfogerty.com/media/
„Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ - Jan Werich.

libor
Příspěvky: 566
Registrován: pon 29. črc 2013 22:01:25
Bydliště: ..

Re: John Fogerty a jeho nová deska

Příspěvek od libor » sob 17. srp 2013 21:36:52

Já si u Mirka nahrál (mimo jiné) LP The Shadows z roku 1967. Perfektní muzika, perfektní zvuk, a perfektní stereobáze :-) Taky nejznámější hit z této desky: http://www.youtube.com/watch?v=_6on0_RL ... 210CDC3177

Standoch
Příspěvky: 17
Registrován: sob 03. srp 2013 19:32:13

Re: John Fogerty a jeho nová deska

Příspěvek od Standoch » ned 18. srp 2013 20:00:23

Petr.116 píše:Ahoj lidi :-)


Btw.: Nechcete, abych tu založil extra fórum na muziku, co se Vám líbí ? Nebo stačí takovéto vlákno NEBO sem nebudeme odkazy na muziku dávat vůbec ?

Já bych byl určitě pro jen to forum klidně založ :D

Uživatelský avatar
Petr.116
Administrátor
Příspěvky: 1629
Registrován: pon 29. črc 2013 14:08:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: John Fogerty a jeho nová deska

Příspěvek od Petr.116 » pon 19. srp 2013 21:51:20

Standoch píše:
Petr.116 píše:Ahoj lidi :-)


Btw.: Nechcete, abych tu založil extra fórum na muziku, co se Vám líbí ? Nebo stačí takovéto vlákno NEBO sem nebudeme odkazy na muziku dávat vůbec ?

Já bych byl určitě pro jen to forum klidně založ :D
Hotovo ... už jsme v něm :drinking:
„Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ - Jan Werich.

Uživatelský avatar
Petr.116
Administrátor
Příspěvky: 1629
Registrován: pon 29. črc 2013 14:08:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: John Fogerty a jeho nová deska

Příspěvek od Petr.116 » pát 23. srp 2013 19:50:19

Petr.116 píše:Dobrá zpráva pro všechny, co se těší na další sraz :-)

Včera se mi povedlo koupit poslední skvost Johna Fogertyho - viz minulý příspěvek - na vinylu jako zcela nové, zavařené dvojalbum !
Takže na příští sraz vezmu můj PS 4500 a nejen tuto desku. Určitě i Dire Straits a další. Takže bude co poslouchat.
/
Huráááá ! Dvojalbum dnes dorazilo v nepoškozeném stavu (zatím dle vnější kontrole). Protože mi ale není dobře a nemám moc čas, zatím skončilo v zapečetěném stavu v regálu s deskami ... o pocitech z poslechu poreferuji později :drinking:
„Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ - Jan Werich.

Uživatelský avatar
Petr.116
Administrátor
Příspěvky: 1629
Registrován: pon 29. črc 2013 14:08:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: John Fogerty a jeho nová deska

Příspěvek od Petr.116 » sob 24. srp 2013 11:33:04

Tady je očekávaný poklad - zatím stále v zapečetěném obalu :





Až to poslechnu, dám vědět :music:
„Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ - Jan Werich.

Uživatelský avatar
Petr.116
Administrátor
Příspěvky: 1629
Registrován: pon 29. črc 2013 14:08:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: John Fogerty a jeho nová deska

Příspěvek od Petr.116 » ned 25. srp 2013 16:45:57

Ahoj lidi :hi:
Tak jsem dnes našel chvilku a nedočkavě položil můj nový poklad na gramofon a pustil:

No co budu povídat - špičkový zvuk, vynikající povrch (žádné praskoty, nic) - no a deska sama má zajímavé aranžmá. Ti hosté to dokonale probarvili a obohatili o krásné hlasy a zvuková režie - pohoda.
Jsou tam mj. krásné basy - těším se na poslech na nových bednách ...

Marně jsem se snažil najít chybu jako špatně sejmutý hlas - sykavka apod. Nic. Paráda :potlesk:

Mám z toho skvělý pocit a těch vynaložených £25.95 mi líto není ani trochu.

Už se těším, až to dvojalbum vezmu na sraz i z gramofonem - až uvidíte, jak si s tím poradila Shure M97xE při pouhých 1,25 gramů na hrotu, bude se Vám to líbit :music:
„Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ - Jan Werich.

libor
Příspěvky: 566
Registrován: pon 29. črc 2013 22:01:25
Bydliště: ..

Re: John Fogerty a jeho nová deska

Příspěvek od libor » ned 25. srp 2013 17:53:16

No a spácháme něco na podzim? Jsem na to už teď zvědavý. MC600Q brát nebudu, chtělo by to lepší přenosku :hahahihi: ale možná budu mít do té doby gramec, který chci, ale je problém ho sehnat a odborníci mě před ním zrazují...

Uživatelský avatar
Petr.116
Administrátor
Příspěvky: 1629
Registrován: pon 29. črc 2013 14:08:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: John Fogerty a jeho nová deska

Příspěvek od Petr.116 » ned 25. srp 2013 17:56:47

S499.1023 píše:No a já ti tam předvedu, jak si s tím poradí Dual CS 721 a pak teprve pochopíš, co je to gramofon a že nezáleží na tom, zda direct, belt nebo idler ale na tom, jak jeho výrobce zvládl řemeslo.
Já vím, co je gramofon :hahahihi: ... a že výrobek s velkým V je dán úrovní a invencí výzkumu, technologie a technologickou kázní ve výrobě, to platilo vždy a platit bude i nadále, ať si debilové "obchodníci" myslí, co chtějí. :jazycek1:

Ve fabrikách by se mělo hlídat s kulometama, aby to, co vývojář a technolog pracně vytvořili, aby dělník ve výrobě udělal přesně podle výkresu a technologického předpisu a aby pak nějakej BUSINESS MANAGER nechtěl zbohatnout a nedal reálnou výrobu nějakejm lajdákům. :fool3:

BTW:Už jsi ho zprovoznil ? Včetně SHURE ? :good2: jak se Ti líbí M97xE ?
„Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ - Jan Werich.

Odpovědět

Zpět na „Vinyly“