Iron Maiden - Number of the Beast

Všechno o těchto nádherných médiích, které se k radosti nás všech zase vracejí
Odpovědět
Uživatelský avatar
Petr.116
Administrátor
Příspěvky: 1629
Registrován: pon 29. črc 2013 14:08:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Iron Maiden - Number of the Beast

Příspěvek od Petr.116 » sob 18. dub 2015 20:10:59

Tak jsem si udělal radost
http://www.bontonland.cz/iron-maiden-th ... e-beast-2/
jde o reedici 2014 původního vydání 1982 - kontrolováno zde http://www.discogs.com/Iron-Maiden-The- ... se/6191421

Dnes jsem si konečně našel čas na poslech - super. Neuvěřitelně tiché drážky (Revox B-795, Denon DL-110). Pouze jsem ji musel vyprat, protože jak to ti lumpové místo do mikrotenu dávají do papíru, tak se zřejmě uvolnilo nějaké lepidlo a na druhé straně to "dělalo bordel". Po vyprání OK. Samozřejmě už bydlí v mikrotenu. :music:

Asi budu všechny (i nové) desky nejprve prát a převlékat ...
„Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ - Jan Werich.

paulus
Příspěvky: 30
Registrován: sob 01. bře 2014 18:07:24
Bydliště: Piestany

Re: Iron Maiden - Number of the Beast

Příspěvek od paulus » ned 19. dub 2015 22:47:53

Iron Maiden...Number of the beast...moj najhranejsi "kotuc" v 80tych rokoch
Na jednej strane Iron Maiden a Judas Priest... Defenders of the Faith...na druhej Saxon...Power and the glory a Accept...Balls to the wall

666 the number of the beast
666 the one for you and me....

nuz a potom som plynulo presiel na Alphaville a Depeche Mode :hahahihi:

Je tu este nejaky "metlak" alebo "depesak"...... ? :mir:
pardon za maly off topic....

Uživatelský avatar
Petr.116
Administrátor
Příspěvky: 1629
Registrován: pon 29. črc 2013 14:08:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Iron Maiden - Number of the Beast

Příspěvek od Petr.116 » ned 19. dub 2015 23:32:59

paulus píše:Iron Maiden...Number of the beast...moj najhranejsi "kotuc" v 80tych rokoch
Na jednej strane Iron Maiden a Judas Priest... Defenders of the Faith...na druhej Saxon...Power and the glory a Accept...Balls to the wall

666 the number of the beast
666 the one for you and me....

nuz a potom som plynulo presiel na Alphaville a Depeche Mode :hahahihi:

Je tu este nejaky "metlak" alebo "depesak"...... ? :mir:
pardon za maly off topic....
No teda - postavit vedle takových es jako Iron Maiden nebo Judas Priest kapely jako Depeche Mode nebo Alphaville (komerce až hrůza ... Alphaville je na tom o něco lépe ...).
Asi si děláš srandu, co ?
„Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ - Jan Werich.

Uživatelský avatar
Petr.116
Administrátor
Příspěvky: 1629
Registrován: pon 29. črc 2013 14:08:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Iron Maiden - Number of the Beast

Příspěvek od Petr.116 » pon 20. dub 2015 13:59:47

S499.1023 píše:ač se mi hudba DM a α-města nelíbí, ti chlapi jsou dokonalí profíci.
Tak u Alphaville bych souhlasil ... ale DM snad ne :scare:
„Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ - Jan Werich.

paulus
Příspěvky: 30
Registrován: sob 01. bře 2014 18:07:24
Bydliště: Piestany

Re: Iron Maiden - Number of the Beast

Příspěvek od paulus » pon 20. dub 2015 20:37:14

Petr.116 píše: No teda - postavit vedle takových es jako Iron Maiden nebo Judas Priest kapely jako Depeche Mode nebo Alphaville (komerce až hrůza ... Alphaville je na tom o něco lépe ...).
Asi si děláš srandu, co ?
Asi sa budes divit,ale srandu si nerobim...
Tu neslo o akesi porovnavanie tychto kapiel...tam niet co porovnavat.
Kamarat mi v tom obdobi nahral LP od Alphavillu Forever Young coz je podla mna najlepsia LP od nich(ziadna skladba vyslovene do poctu) a mne sa tom zapacilo...Marian Gold ma perfektny hlas.
Nuz a od Depeche Mode mam radsej ich starsie albumy,tie boli take synthi-popovejsie...napr. Violator je velmi dobra LP.
Mozno vnimas DM cez tu "ich saskarnu" co je okolo nich,ale ja osobne by som to nenazval "komerci az hruza"....na to kolko su na scene je to stale pocuvatelne a koncerty su poctivo odohrane...

Ale aby sme zostali pri Irone....toto intro ma vzdy dostane....samozrejme koncert v Riu nema chybu,ale to intro je pecka :bomba:
https://www.youtube.com/watch?v=wpzVi7to-mc

:hi:

Uživatelský avatar
Petr.116
Administrátor
Příspěvky: 1629
Registrován: pon 29. črc 2013 14:08:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Iron Maiden - Number of the Beast

Příspěvek od Petr.116 » pon 20. dub 2015 21:04:28

paulus píše:Kamarat mi v tom obdobi nahral LP od Alphavillu Forever Young coz je podla mna najlepsia LP od nich(ziadna skladba vyslovene do poctu) a mne sa tom zapacilo...Marian Gold ma perfektny hlas.
Tak Alphaville jsou OK - Forever Young mám a souhlasím. Dobře se to poslouchá - já prve psal jen, že to nelze srovnávat s JP atd. Ale to už jsme si vysvětlili.
"Depešáky" nemusím ... možná vnímám, jak píšeš, ty šaškárny kolem ...
„Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ - Jan Werich.

Odpovědět

Zpět na „Vinyly“