Led Zeppelin

Všechno o těchto nádherných médiích, které se k radosti nás všech zase vracejí
Odpovědět
THE BEATLES
Příspěvky: 12
Registrován: čtv 30. říj 2014 20:46:38
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Led Zeppelin

Příspěvek od THE BEATLES » ned 23. lis 2014 21:35:06

Dnes jsem poslouchal Led Zeppelin HOUSES OF THE HOLLY. Dobry chlavne dobre nahrane LP. ATLANTIC :good2:
stefi

Uživatelský avatar
Seiko
Příspěvky: 348
Registrován: pát 02. srp 2013 7:16:25
Bydliště: Praha

Re: Led Zeppelin

Příspěvek od Seiko » pon 24. lis 2014 1:08:23

THE BEATLES píše:Dnes jsem poslouchal Led Zeppelin HOUSES OF THE HOLY. Dobrý, hlavně dobře nahrané LP. Label ATLANTIC (Germany) :good2:
Hmmm, Štefane, až na tu češtinu v příspěvku s Tebou souhlasím. Bez jakékoli urážky, v citaci jsem opravil. Anžto jsem měl tu čest si nové vydání Houses of the Holy dneska poslechnout, beze zbytku s Tebou souhlasím. Po dlouhé době mám pocit, že se "někdo" zabývá tím, jak desky hrají. A nejen díky tomu, že se "momentálně vinyly prodávají". Zvuk nového vydání mne neuráží, napoak těší. Všem zájemcům s čistým svědomím doporučuji - neuděláte chybu. Maje púvodní vydání k srovnání (první lisy), jsem příjemě překvapen, jak to hraje. :cool:
Revox B791, B710 MkII, B750 MkII, B760, A77, B77, PR99 MkIII, Symbol B MkII, Luxman C-02, Pioneer PD-D6-J, Denon DVD-3910, Technics SL-1710 MkII, Dual CS 721, Nakamichi Dragon, Kenwood KX-1100HX, Dual C-844, Sony SL-HF 950, Jo, vintage...

Uživatelský avatar
Petr.116
Administrátor
Příspěvky: 1629
Registrován: pon 29. črc 2013 14:08:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Led Zeppelin

Příspěvek od Petr.116 » pon 24. lis 2014 1:54:35

Seiko píše:
THE BEATLES píše:Dnes jsem poslouchal Led Zeppelin HOUSES OF THE HOLY. Dobrý, hlavně dobře nahrané LP. Label ATLANTIC (Germany) :good2:
Hmmm, Štefane, až na tu češtinu v příspěvku s Tebou souhlasím. Bez jakékoli urážky, v citaci jsem opravil. Anžto jsem měl tu čest si nové vydání Houses of the Holy dneska poslechnout, beze zbytku s Tebou souhlasím. Po dlouhé době mám pocit, že se "někdo" zabývá tím, jak desky hrají. A nejen díky tomu, že se "momentálně vinyly prodávají". Zvuk nového vydání mne neuráží, napoak těší. Všem zájemcům s čistým svědomím doporučuji - neuděláte chybu. Maje púvodní vydání k srovnání (první lisy), jsem příjemě překvapen, jak to hraje. :cool:
Štefan: Já se hlásím jako zájemce o 1 ks ... domluvíme se. Píšu Ti SZ. Dík
„Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ - Jan Werich.

Odpovědět

Zpět na „Vinyly“