FLAMENGO - Kuře v hodinkách

Všechno o těchto nádherných médiích, které se k radosti nás všech zase vracejí
Uživatelský avatar
Petr.116
Administrátor
Příspěvky: 1629
Registrován: pon 29. črc 2013 14:08:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: FLAMENGO - Kuře v hodinkách

Příspěvek od Petr.116 » čtv 09. led 2014 20:36:22

libor píše:Ještě jim dám šanci, Seiko tvrdí, že se mi budou líbit :hahahihi: ale pokud nebudou, střelím...
Tak tohle já jako 50-tý ročník nechápu - "ještě jim dám šanci" ... fakt má Igor má pravdu :lol:
To ty Blue Efekty Kemovi raději prodej :hahahihi: - přece se s nimi nebudeš "trápit" (jestli to nebude zanedbaným pitím ... můj doktor říká, že z toho je většina nemocí ...) :lol: :mir:
„Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ - Jan Werich.

Uživatelský avatar
Petr.116
Administrátor
Příspěvky: 1629
Registrován: pon 29. črc 2013 14:08:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: FLAMENGO - Kuře v hodinkách

Příspěvek od Petr.116 » čtv 09. led 2014 20:41:08

S499.1023 píše:A mně zase Wall přijde jako takový první ústupek Floydů od psychedelie a artrocku směrem ke komerci. Mně se nejvíc líbí od Floydů Dark Side of the Moon, Animals, Wish You Were Here . v tomto pořadí, jiní zase nedají dopustit na Ummagummu a Atom Heart Mother - podle mne je to dané tím, s čím člověk při poslechu začínal.
A není to jen u muziky - ze starých strojů se mi taky nejvíce líbí ty, nad nimaž jsem jako -náctiletý slintal v Tuzexu a nad různýma pašovanýma katalogama. A z autobusů se mi nejvíce líbí ŠM-ka a nechápu davy šotoušů, kteří slintají nad krabicí od bot stokrát jinak (Karosa 7xx). I když není krabice od bot jako krabice od bot. Taková würzburská "Schuhkiste" je tak hnusná, až je hezká:
wuerzburg_gt_n1.jpg
Ovšem na krásný starý Düwag to nemá:
wuerzburg_gtw_d81.jpg
Šotouš - konečně jsem zase chytřejší o 1 slovo, co jsem neznal ... http://cs.wikipedia.org/wiki/%C5%A0otou%C5%A1 :hahahihi:
„Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ - Jan Werich.

libor
Příspěvky: 566
Registrován: pon 29. črc 2013 22:01:25
Bydliště: ..

Re: FLAMENGO - Kuře v hodinkách

Příspěvek od libor » čtv 09. led 2014 20:51:28

Petr.116 píše: Tak tohle já jako 50-tý ročník nechápu - "ještě jim dám šanci" ... fakt má Igor má pravdu :lol:
To ty Blue Efekty Kemovi raději prodej :hahahihi: - přece se s nimi nebudeš "trápit" (jestli to nebude zanedbaným pitím ... můj doktor říká, že z toho je většina nemocí ...) :lol: :mir:
Ty jsi zase natahoval na sraze chobot, když jsme si se Standikem pustili pěknej metal. A to je muzika mojí generace. A že mám snahu poslouchat a pochopit i prehistorickou hudbu starců - to byste mě měli spíš chvíálit ne? :lol: :lol:

Uživatelský avatar
Petr.116
Administrátor
Příspěvky: 1629
Registrován: pon 29. črc 2013 14:08:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: FLAMENGO - Kuře v hodinkách

Příspěvek od Petr.116 » čtv 09. led 2014 21:34:05

libor píše:
Petr.116 píše: Tak tohle já jako 50-tý ročník nechápu - "ještě jim dám šanci" ... fakt má Igor má pravdu :lol:
To ty Blue Efekty Kemovi raději prodej :hahahihi: - přece se s nimi nebudeš "trápit" (jestli to nebude zanedbaným pitím ... můj doktor říká, že z toho je většina nemocí ...) :lol: :mir:
Ty jsi zase natahoval na sraze chobot, když jsme si se Standikem pustili pěknej metal. A to je muzika mojí generace. A že mám snahu poslouchat a pochopit i prehistorickou hudbu starců - to byste mě měli spíš chvíálit ne? :lol: :lol:
Kdybys měl snahu sám od sebe, tak jo ... jenže Tebe musí Jirka přesvědčovat, že se Ti to bude líbit :lol: navíc jde o fundamentální muziku s velkým M - nic prehistorického ... a už vůbec ne starců (ale nás mladíků) :lol:

Přesto chválím :good2:
„Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ - Jan Werich.

Uživatelský avatar
kemo87
Příspěvky: 117
Registrován: sob 02. lis 2013 11:59:56
Bydliště: Reichenberg

Re: FLAMENGO - Kuře v hodinkách

Příspěvek od kemo87 » čtv 09. led 2014 23:28:10

Prej muzika pro staříky. Dyť mě je 26 :D

Uživatelský avatar
Seiko
Příspěvky: 348
Registrován: pát 02. srp 2013 7:16:25
Bydliště: Praha

Re: FLAMENGO - Kuře v hodinkách

Příspěvek od Seiko » pát 10. led 2014 21:21:36

kemo87 píše:Prej muzika pro staříky. Dyť mě je 26 :D
Ahoj dvacetišestiletý staříku. :) Píše padesátiletý mladík :yes: Podle mého názoru - muzika má jen dva druhy - dobrá a špatná, na roku vydání nezáleží :cool:
Revox B791, B710 MkII, B750 MkII, B760, A77, B77, PR99 MkIII, Symbol B MkII, Luxman C-02, Pioneer PD-D6-J, Denon DVD-3910, Technics SL-1710 MkII, Dual CS 721, Nakamichi Dragon, Kenwood KX-1100HX, Dual C-844, Sony SL-HF 950, Jo, vintage...

libor
Příspěvky: 566
Registrován: pon 29. črc 2013 22:01:25
Bydliště: ..

Re: FLAMENGO - Kuře v hodinkách

Příspěvek od libor » pát 10. led 2014 21:24:49

Seiko píše:
kemo87 píše:Prej muzika pro staříky. Dyť mě je 26 :D
Ahoj dvacetišestiletý staříku. :) Píše padesátiletý mladík :yes: Podle mého názoru - muzika má jen dva druhy - dobrá a špatná, na roku vydání nezáleží :cool:
Zajímavá teorie. Ale taky může být dobrá muzika, která někoho prostě nezaujme - jako příklad uvedu Led Zeppelin. Uznávám, že je to kvalitní muzika, že ji hrají výborní muzikanti, ale mě třeba tak minuli a nezaujali...

Uživatelský avatar
kemo87
Příspěvky: 117
Registrován: sob 02. lis 2013 11:59:56
Bydliště: Reichenberg

Re: FLAMENGO - Kuře v hodinkách

Příspěvek od kemo87 » pát 10. led 2014 22:10:33

Ono je to kolikrát i o aranžmá. Komu třeba zepelíni moc neříkají, tak doporučuju album bombastické No quarter od Roberta Planta. Jsou to vlastně ty starý skladby, jen v modernějším aranžmá s egyptským orchestrem. :yes:

Uživatelský avatar
Seiko
Příspěvky: 348
Registrován: pát 02. srp 2013 7:16:25
Bydliště: Praha

Re: FLAMENGO - Kuře v hodinkách

Příspěvek od Seiko » pát 10. led 2014 22:22:56

libor píše: Zajímavá teorie. Ale taky může být dobrá muzika, která někoho prostě nezaujme - jako příklad uvedu Led Zeppelin. Uznávám, že je to kvalitní muzika, že ji hrají výborní muzikanti, ale mě třeba tak minuli a nezaujali...
To máš těžké. K Zeppelínům jsem se proposlouchával více, jak deset let. A stejně - druhou a třetí desku, plus poslední (Coda) moc neposlouchám. U těch prvních je to pro mne málo rock, u poslední jsou to "zbytky" z nahrávání, a to mne moc nebere.

Zaplaťpánbu, že se každému líbí něco jiného :) Jinak by hudební svět byl hrozně jednoduchý, a všichni bychom poslouchali to samé :yes:
Revox B791, B710 MkII, B750 MkII, B760, A77, B77, PR99 MkIII, Symbol B MkII, Luxman C-02, Pioneer PD-D6-J, Denon DVD-3910, Technics SL-1710 MkII, Dual CS 721, Nakamichi Dragon, Kenwood KX-1100HX, Dual C-844, Sony SL-HF 950, Jo, vintage...

Uživatelský avatar
Petr.116
Administrátor
Příspěvky: 1629
Registrován: pon 29. črc 2013 14:08:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: FLAMENGO - Kuře v hodinkách

Příspěvek od Petr.116 » pát 10. led 2014 23:56:42

Seiko píše:
libor píše: Zajímavá teorie. Ale taky může být dobrá muzika, která někoho prostě nezaujme - jako příklad uvedu Led Zeppelin. Uznávám, že je to kvalitní muzika, že ji hrají výborní muzikanti, ale mě třeba tak minuli a nezaujali...
To máš těžké. K Zeppelínům jsem se proposlouchával více, jak deset let. A stejně - druhou a třetí desku, plus poslední (Coda) moc neposlouchám. U těch prvních je to pro mne málo rock, u poslední jsou to "zbytky" z nahrávání, a to mne moc nebere.

Zaplaťpánbu, že se každému líbí něco jiného :) Jinak by hudební svět byl hrozně jednoduchý, a všichni bychom poslouchali to samé :yes:
A na stejných gramofonech ... :hahahihi:
„Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ - Jan Werich.

Odpovědět

Zpět na „Vinyly“