Joe Cocker - FIRE IT UP LIVE (3 LP)

Všechno o těchto nádherných médiích, které se k radosti nás všech zase vracejí
Odpovědět
Uživatelský avatar
Petr.116
Administrátor
Příspěvky: 1629
Registrován: pon 29. črc 2013 14:08:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Joe Cocker - FIRE IT UP LIVE (3 LP)

Příspěvek od Petr.116 » stř 25. pro 2013 16:30:56

Tak jsem byl asi hodnej, protože mi Ježíšek přinesl Joe Cocker - FIRE IT UP LIVE (3 LP) - trojalbum - nové - zavařené ... Právě jsem to spustil ... :music:

A před koncem 1. strany musím říct, že za mixpultem v tom sále seděl borec - super zvuk ... :music:
„Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ - Jan Werich.

Uživatelský avatar
Petr.116
Administrátor
Příspěvky: 1629
Registrován: pon 29. črc 2013 14:08:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Joe Cocker - FIRE IT UP LIVE (3 LP)

Příspěvek od Petr.116 » stř 25. pro 2013 17:23:14

Jak tu s Vámi kecám ... tak jsem udělal chybu ... a jen jsem si ale ověřil, že Shure M97xE vydrží dost .... Když jsem vyměnil headshell s DL-110 (která šla na furt do Revoxe), tak jsem dost pospíchal, protože už měl přijít Jirka a že budeme ladit Revoxe ... No a v tom fofru jsem nenastavil PS 4500 zpátky na headshell se Shure M97xE ...
No a jak jsem psal, hrálo to dobře ... až na konci v poslední otočce - už bez signálu - před výběhovou drážkou - slyším divné zvuky ... No a když jsem tam vrazil digi váhu - až jsem poskočil (místo 1,25 g tam bylo asi 2,3 :scare: ).
Já vrah :fool3: ... Samozřejmě po nastavení správného vert. tlaku je vše OK - v pauzách desky tichoučko ...
„Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ - Jan Werich.

Uživatelský avatar
Petr.116
Administrátor
Příspěvky: 1629
Registrován: pon 29. črc 2013 14:08:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Joe Cocker - FIRE IT UP LIVE (3 LP)

Příspěvek od Petr.116 » stř 25. pro 2013 18:42:35

Tak pánové - deska je doposlechnuta - celé trojalbum - perfekt. Ten zvukový inženýr, co to v tom německém Cologne nahrával a mixoval - klobouk dolů - na LIVE koncert fakt super.

BTW: ještě k PS4500: se Shure M97xE si rozumí fakt dobře. A pokud jde o to tepelné courání otáček - je to známá záležitost, ale bude velice snadno tou zpětnou vazbou z talíře řešitelná ... je to jen otázka zahřátí ... po zahřátí už to i bez stabilizační zpětné vazby prakticky drží (stroboskop stojí na místě). Teď jsem si to ověřil, když jsem přehrál celé 3 album za sebou ... Takže budoucnost PS4500 - no problem ... trochu DIY vývoje a hotovo :hahahihi:
„Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ - Jan Werich.

Odpovědět

Zpět na „Vinyly“