Revox B795

Sekce, týkající se gramofonů všech typů a značek
Pravidla fóra
Do této sekce pište popisy zařízení, vlastnosti, zkušenosti atd. Nepište sem žádosti o radu s opravou a pod. To patří do skce OSTATNÍ - "Obecné technické dotazy, problémy, rady"
Uživatelský avatar
Petr.116
Administrátor
Příspěvky: 1629
Registrován: pon 29. črc 2013 14:08:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Revox B795

Příspěvek od Petr.116 » sob 14. pro 2013 11:16:00

Ahoj, tak hlásím, že jsem nevydržel čekat na hypotetické levnější nabídky po Vánocích a doufat, že současně budou i v rozumné dojezdové vzdálennosti od Prahy (což není jisté) ... a že jsem včera večer koupil
krásný Revox B795.



Tohle je zatím fotka prodejce, až bude doma, pošlu vlastní ...

Rovnou dodávám, že vývoj stabilizace malého časového kolísání M302 v PS4500 pokračuje a hodlám si nechat oba stroje. Zřejmě v PS4500 bude Shure M97xE a v Revoxu Denon DL-110.

:music: :music: :music: :music:
„Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ - Jan Werich.

libor
Příspěvky: 566
Registrován: pon 29. črc 2013 22:01:25
Bydliště: ..

Re: Revox B795

Příspěvek od libor » sob 14. pro 2013 11:52:19

No tyvole, to je fofr :lol: Odkud je, z ebay?
Jinak spousta místa by se ti doma udělala, kdybys dal pryč ty dvě B116 a PS4500, páč si to stejně už nepustíš :good: Jinak u tebe se to hifi vyrýsovalo do velmi dobré podoby hodně rychle :good2: A víš kde máš teď - zřejmě poslední - nejslabší článek? :hahahihi:

Uživatelský avatar
Petr.116
Administrátor
Příspěvky: 1629
Registrován: pon 29. črc 2013 14:08:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Revox B795

Příspěvek od Petr.116 » sob 14. pro 2013 12:06:20

libor píše:No tyvole, to je fofr :lol: Odkud je, z ebay?
Jinak spousta místa by se ti doma udělala, kdybys dal pryč ty dvě B116 a PS4500, páč si to stejně už nepustíš :good: Jinak u tebe se to hifi vyrýsovalo do velmi dobré podoby hodně rychle :good2: A víš kde máš teď - zřejmě poslední - nejslabší článek? :hahahihi:
Jj z eBay .... jedu si pro něj ve čtvrtek ...

Tohle je jen ilustrační obrázek



Ale mám radost velikou :drinking:
„Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ - Jan Werich.

TheLastUnicorn
Příspěvky: 424
Registrován: úte 30. črc 2013 17:52:42
Bydliště: TN

Re: Revox B795

Příspěvek od TheLastUnicorn » sob 14. pro 2013 13:15:14

Petr: Blahopřeju. :)
Libor: Když jsou na to peníze, tak se to dá udělat z gruntu během týdne...

libor
Příspěvky: 566
Registrován: pon 29. črc 2013 22:01:25
Bydliště: ..

Re: Revox B795

Příspěvek od libor » sob 14. pro 2013 14:43:51

TheLastUnicorn píše:Libor: Když jsou na to peníze, tak se to dá udělat z gruntu během týdne...
Už abych byl taky ten Ítý a důchodce... :lol:

Uživatelský avatar
Petr.116
Administrátor
Příspěvky: 1629
Registrován: pon 29. črc 2013 14:08:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Revox B795

Příspěvek od Petr.116 » sob 14. pro 2013 14:45:17

TheLastUnicorn píše:Petr: Blahopřeju. :)
Libor: Když jsou na to peníze, tak se to dá udělat z gruntu během týdne...
Díky :yes:

Prachy: No já jsem s tím nepočítal - ty prachy nebyly (viz utrácení jako Luxman L-410, DL-110, Cambridge Audio apod. v nedávné době). Takže jsem měl vymyšlený plán na příští rok a docela to hrálo s radou Jirky, že to bude po vánocích levnější atd.
Jenže předevčírem večer se mi povedlo udělat jednu nečekanou práci, hodně důležitou v pro zákazníka a tak se nečekaně (i když zaslouženě - šel jsem spát asi ve 4 ráno ...) narodily peníze, se kterými se nepočítalo. Pak už stačilo jen rychlé rozhodnutí na téma, co s nimi :hahahihi:

Já se v boji se stresem, kterého je v IT práci tuny, poslední dobou řídím zásadou, že ENDORFINY je potřeba využívat. Viz http://zdravi.doktorka.cz/endorfiny---hormony-stesti-/ , kde cituji :

" ... Jak můžete zvýšit produkci endorfinů :

Zvýšená koncentrace endorfinů zmírňuje bolest, vyrovnává, uklidňuje, zvedá náladu. Prokazatelně se zvyšuje při extatických, radostných, veselých zážitcích (např. při poslechu hudby, sportovních výkonech, opalování, nespaní, sexuální stimulaci, dýchacích cvičeních, meditaci, tanci, masáži reflexních zón, masážích .obecně). "

Takže pánové: naše bohulibé snažení při správné aplikaci nám pomáhá udržet zdraví, kondici atd. A zdá se, že se tím asi většina z nás řídí, proto jsme veselí a príma kluci :good2: :lol: Takhle je to potřeba podat manželkám a přítelkyním ...

TAK JSEM SI TOHO REVOXE KOUPIL - PRO ZDRAVÍ :music:
„Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ - Jan Werich.

Uživatelský avatar
Petr.116
Administrátor
Příspěvky: 1629
Registrován: pon 29. črc 2013 14:08:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Revox B795

Příspěvek od Petr.116 » ned 15. pro 2013 1:55:55

libor píše:Už abych byl taky ten Ítý a důchodce... :lol:
Teď jsem si teprve všiml, že motáš Ítýho a Ajtýho :-)
Ad) důchodce ... No jestli narážíš na to, že mi (nám) teď přidali těch 49,- Kč a že jsem se díky tomu takhle "rozšoupnul" ... tak to ses tedy netrefil. Ale to už jsme probrali, že ? :hahahihi:
„Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ - Jan Werich.

Uživatelský avatar
Petr.116
Administrátor
Příspěvky: 1629
Registrován: pon 29. črc 2013 14:08:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Revox B795

Příspěvek od Petr.116 » čtv 19. pro 2013 22:13:16

Už je doma :good2:

Zatím jen zlehka opucovanej ... je v něm MM vložka Revox P20 MDR ...





Cesta byla únavná - včera jsem přijel do Wroclawi v odpolední dobu - kolem 6-té ... od dálnice do města i ve městě byla šílená dopravní špička ... I když byla předvánoční Wroclav - hlavně centrální Rynek - nádherná, tak díky dost vlezlé zimě se moc dlouho venku být nedalo být. Pak jen jedna noc spánku a ráno opět do města ...

Nicméně ráno jsme město přece jen prošli - vyzvednutí Revoxe bylo plánované a dohodnuté až mezi 14:00 a 15:00 .... a pak zase hurá špičkou na Prahu ...

V obecné diskusi forum/viewtopic.php?f=11&t=158 najdete ukázku, jak se dá zajímavě a neuvěřitelně levně bydlet v centru Wroclawi a pár obrázků z města ...
„Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ - Jan Werich.

Uživatelský avatar
Petr.116
Administrátor
Příspěvky: 1629
Registrován: pon 29. črc 2013 14:08:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Revox B795

Příspěvek od Petr.116 » pát 20. pro 2013 14:07:39

Ještě jsem zapomněl napsat, že prodejce (velni příjemný a seriózní člověk) má plný obrovský sklad této techniky, kterou zřejmě postupně repasuje a prodává ... kontakt mám, tak to třeba i někdo využijete ... Wroclaw je v rozumné dojezdové vzdálenosti :hahahihi:
„Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ - Jan Werich.

Uživatelský avatar
Petr.116
Administrátor
Příspěvky: 1629
Registrován: pon 29. črc 2013 14:08:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Revox B795

Příspěvek od Petr.116 » pát 20. pro 2013 15:19:40

S499.1023 píše:Fuj we, ten je hnusnej! Ani stroboskop nemá, ani displej, ani regulaci otáček. Něco jako MC 600 Q :shit: , snad to nebude tak lehavý :lol:
Lehavý to není, ale tu problémovou Revox Nextel barvu na horním kovovém panelu a na bočním a zadním odstraním a udělám novou - odstrojím, umeju, obrousím a přestříkám něčím podobným (ale hezčím ... já z té šedé na prd.el nepadám).

Ad regulace otáček) nač regulovat podle oka do potoka něco, co je řízeno krystalem ? :lol:

Jinak Nextel funguje furt : http://www.nextel-coating.com/technisch ... sp?lng=eng , ale je údajně drahej jako prde.l a prej se prodává min v 2 kg balení ...

Jeden člověk na toto téma napsal po aplikaci nového nátěru něco, jako (volně přeloženo ) ..: "Vypadá to nádherně, ale můj bankovní účet je stále v šoku ... !" :hahahihi:
„Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ - Jan Werich.

Odpovědět

Zpět na „Gramofony“