Preamp CAMBRIDGE AUDIO AZUR 651 P

Sekce, týkající se gramofonů všech typů a značek
Pravidla fóra
Do této sekce pište popisy zařízení, vlastnosti, zkušenosti atd. Nepište sem žádosti o radu s opravou a pod. To patří do skce OSTATNÍ - "Obecné technické dotazy, problémy, rady"
Uživatelský avatar
Petr.116
Administrátor
Příspěvky: 1629
Registrován: pon 29. črc 2013 14:08:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Preamp CAMBRIDGE AUDIO AZUR 651 P

Příspěvek od Petr.116 » úte 10. čer 2014 13:57:50

libor píše:
S499.1023 píše:libor: Mně ta cena za pěkně provedený MkIV nepřijde až tak krvavá - kolik jsi dal za CA 651?
Za CA651 jsem dal - protože jsem nespěchal a sehnal ho vpodstatě nový jen rozbalený a odzkoušený vč. záručního listu z hifi studia Opava - nějakých 2900,- kč. Co se Actidampů týče, pár (fakt pár :D ) jsem jich postavil a umím si spočítat, kolik jsou náklady a za kolik se prodávají hotové. Rozdíl je dost velký na to, abych si ho sletoval sám :-) a nemalou částku ušetřil. Navíc taky - když si ho udělám sám - je tam ten pocit z povedeného díla, vím, co jsem si tam nacpal za součástky a jak jsem si to celé provedl i mechanicky atd...
Tak pocit vlastní, dobře vykonané práce je super - to znám. A pokud jde o náročnost daného obvodu - to je sranda, vše na jedné desce, minimum vývodů ven, pájení na konektory přehledné a rychlé.
Jednoduché zapojení a pokud už pak je film na PCB, dá se to sekat jak Baťa cvičky :)
Asi máš pravdu, že je škoda platit za cizí práci za takto jednoduchou věc ... zejména pro sebe děláš pomalu a na nějaké minutě navíc Ti nesejde :hahahihi:
„Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ - Jan Werich.

Odpovědět

Zpět na „Gramofony“