LUXMAN L-410

Sekce, týkající se zesilovačů všech typů a značek
Pravidla fóra
Do této sekce pište popisy zařízení, vlastnosti, zkušenosti atd. Nepište sem žádosti o radu s opravou a pod. To patří do skce OSTATNÍ - "Obecné technické dotazy, problémy, rady"
Odpovědět
TheLastUnicorn
Příspěvky: 424
Registrován: úte 30. črc 2013 17:52:42
Bydliště: TN

Re: LUXMAN L-410

Příspěvek od TheLastUnicorn » stř 27. lis 2013 14:59:06

Dobře. L-410 je stavěná i pro zátěž 4 ohmy a snáší ji bez problémů. Nicméně hraje s 8 ohm lépe. :)

Uživatelský avatar
Petr.116
Administrátor
Příspěvky: 1629
Registrován: pon 29. črc 2013 14:08:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: LUXMAN L-410

Příspěvek od Petr.116 » stř 27. lis 2013 15:00:49

TheLastUnicorn píše:Dobře. L-410 je stavěná i pro zátěž 4 ohmy a snáší ji bez problémů. Nicméně hraje s 8 ohm lépe. :)
Kvůli DF, co ?
„Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ - Jan Werich.

Uživatelský avatar
Petr.116
Administrátor
Příspěvky: 1629
Registrován: pon 29. črc 2013 14:08:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: LUXMAN L-410

Příspěvek od Petr.116 » stř 27. lis 2013 15:16:42

TheLastUnicorn píše:Petr: Ke klidovýmu proudu: Dle výrobce má být bias 50mA, +-10mA. Takhle nízký je proto, že zesilovač je určen i pro provoz v tropech, při teplotě 40°C a s větším biasem by se nemusel uchladit.
:music:
Teď mne tak napadlo, že díky jeho vlastnostem (ani teď, a už vůbec ne po event. přestavbě na 430 ...) asi není dobrej nápad na něj v mé skřínce postavit zpátky ten CD player ... protože bych mu přikryl ty horní chladicí díry ...
Koukni na starej - představa, že tam místo Technicse bude L-410 ... nic moc. Bude mu hic ...



Přece jen to leze do třídy A - asi to bude chtít nahoře zcela vzdušné prostředí ... :) ... a výška těch nožiček CD Philips je jen asi 1 cm ... to bych milého Luxe asi moc nepozdravil :dash:
„Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ - Jan Werich.

libor
Příspěvky: 566
Registrován: pon 29. črc 2013 22:01:25
Bydliště: ..

Re: LUXMAN L-410

Příspěvek od libor » stř 27. lis 2013 16:18:28

Tak to víš, že mu bude líp, když bude mít možnost větrat :yes: ... teda ale musím říct, ten Technič byl ale hnusnej... :scare: :mir:

Uživatelský avatar
Petr.116
Administrátor
Příspěvky: 1629
Registrován: pon 29. črc 2013 14:08:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: LUXMAN L-410

Příspěvek od Petr.116 » stř 27. lis 2013 16:45:29

libor píše:Tak to víš, že mu bude líp, když bude mít možnost větrat :yes: ... teda ale musím říct, ten Technič byl ale hnusnej... :scare: :mir:
Za mého mládí se říkalo: " ... já z Aurory nevystřelil ..." :lol:
„Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ - Jan Werich.

TheLastUnicorn
Příspěvky: 424
Registrován: úte 30. črc 2013 17:52:42
Bydliště: TN

Re: LUXMAN L-410

Příspěvek od TheLastUnicorn » stř 27. lis 2013 18:08:25

Tak to je jasný, na taky na Luxmana nic nestavím...já vlastně nemám komponenty vůbec na sobě... :)
Obrázek

Uživatelský avatar
Petr.116
Administrátor
Příspěvky: 1629
Registrován: pon 29. črc 2013 14:08:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: LUXMAN L-410

Příspěvek od Petr.116 » stř 27. lis 2013 18:18:47

Tak to budu muset ještě fofrem udělat (nechat udělat ?) tu skřínku = sloup na audio ptákoviny ... :music:
Na Vánoce bude pod stromkem asi jen pár ponožek a obálka s nápisem "tatínek" a uvnitř papír s textem : "rozhlédněte se, prosím, kolem dokola po pokoji ... :hahahihi:
„Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ - Jan Werich.

TheLastUnicorn
Příspěvky: 424
Registrován: úte 30. črc 2013 17:52:42
Bydliště: TN

Re: LUXMAN L-410

Příspěvek od TheLastUnicorn » stř 27. lis 2013 18:29:31

Já ten můj stolek koupil v akci...stál pár šupů, ale už si nepamatuji kolik. To jsem byl jednou s mladou jen tak v Asku a jsem ho tam zahlíd...a říkám "hele, to by se mi celkem hodilo. Vypadá to celkem bytelně, mohlo by to udržet i 20-ti kilový kotoučák a 13-kilový zesilovač"...tak jsem si ho koupil.
Ale stejně bych raději pěknou prosvětlenou skříňku se sklem vepředu a možností zamknutí. :hahahihi:

libor
Příspěvky: 566
Registrován: pon 29. črc 2013 22:01:25
Bydliště: ..

Re: LUXMAN L-410

Příspěvek od libor » čtv 28. lis 2013 7:22:54

TheLastUnicorn píše:Tak to je jasný, na taky na Luxmana nic nestavím...já vlastně nemám komponenty vůbec na sobě... :)
Ten regál je parádní... hele, co to máš za bedny? Tyhle neznám. Vypadá to na čtyřpásmo s páskovým výškáčem a horní a spodní středy na Teslu... že by i ten opovrhovaný ARZ? :tytyty: Rozepiš se... jsou i vzhledově hezké, dýhované boky a střed černý se mi líbí.

A co ty přihulený basy na Luxmanu? Kde je pure direct? :hahahihi:

(Ale ty červený cívky :scare: :dash: :dash: :lol: )

Uživatelský avatar
Petr.116
Administrátor
Příspěvky: 1629
Registrován: pon 29. črc 2013 14:08:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: LUXMAN L-410

Příspěvek od Petr.116 » čtv 28. lis 2013 9:23:57

libor píše:
TheLastUnicorn píše:Tak to je jasný, na taky na Luxmana nic nestavím...já vlastně nemám komponenty vůbec na sobě... :)
Ten regál je parádní... hele, co to máš za bedny? Tyhle neznám. Vypadá to na čtyřpásmo s páskovým výškáčem a horní a spodní středy na Teslu... že by i ten opovrhovaný ARZ? :tytyty: Rozepiš se... jsou i vzhledově hezké, dýhované boky a střed černý se mi líbí.

A co ty přihulený basy na Luxmanu? Kde je pure direct? :hahahihi:

(Ale ty červený cívky :scare: :dash: :dash: :lol: )
Ty se Libore nezapřeš :hahahihi: :mir: Už nejenom šťoura, ale páníček je i "estét" ? :lol: :lol: :hahahihi:
„Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ - Jan Werich.

Odpovědět

Zpět na „Zesilovače“