LUXMAN L-410

Sekce, týkající se zesilovačů všech typů a značek
Pravidla fóra
Do této sekce pište popisy zařízení, vlastnosti, zkušenosti atd. Nepište sem žádosti o radu s opravou a pod. To patří do skce OSTATNÍ - "Obecné technické dotazy, problémy, rady"
Odpovědět
Uživatelský avatar
Petr.116
Administrátor
Příspěvky: 1629
Registrován: pon 29. črc 2013 14:08:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

LUXMAN L-410

Příspěvek od Petr.116 » ned 17. lis 2013 22:27:18

Ahoj všichni, tak abyste mě tady furt "nekádrovali" za toho Technicse SU-A800 a jeho přepínací integráč, koncák atd atd (že Libore ... :jazycek2:), tak hlásím, že jsem právě koupil LUXMAN L-410 :music: A je to ...
Samozřejmě detaily, včetně fotek sem šoupnu, až dorazí ke mně :good2:



Mám radost ... :drinking:
„Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ - Jan Werich.

libor
Příspěvky: 566
Registrován: pon 29. črc 2013 22:01:25
Bydliště: ..

Re: LUXMAN L-410

Příspěvek od libor » ned 17. lis 2013 22:30:12

No konečně máš lepší zesík než já :hahahihi: Co se stalo? Slyšel jsi Techniče na novejch budkách? :lol:

Chválím!

Odkud a za kolik? MC vstup nemá že?

libor
Příspěvky: 566
Registrován: pon 29. črc 2013 22:01:25
Bydliště: ..

Re: LUXMAN L-410

Příspěvek od libor » ned 17. lis 2013 22:41:36

S499.1023 píše:libor: Je vidět, že už jsi starej a špatně vidíš :-D. Já i přes svou krátkozrakost a vetchozrakost vidím na přepínači vstupů polohy Phono MM a Phono MC :-P. Petrův vývoj se mi líbí. Teď bude upgradovat gramofon a pak bedny :-D.
No jooo, taky jsem byl mladej a dobře jsem viděl :hahahihi: Tak v tom případě mě zajímá porovnání Cambridge s vestavěným MC v Luxmanovi. Step-up trafa to nemá, pokud se nemýlí internet... A ten vývoj jak píšeš je přece jasnej, akorát u toho zas bude keců :lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
Petr.116
Administrátor
Příspěvky: 1629
Registrován: pon 29. črc 2013 14:08:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: LUXMAN L-410

Příspěvek od Petr.116 » ned 17. lis 2013 22:42:58

libor píše:No konečně máš lepší zesík než já :hahahihi: Co se stalo? Slyšel jsi Techniče na novejch budkách? :lol:

Chválím!

Odkud a za kolik? MC vstup nemá že?
Od Germánů, cena je v tuto chvíli neveřejná :yes:

Samozřejmě, že má MC preamp ... a pokud bude hrát stejně (myslím na tom vstupu MC) jako ten Cambridge, prodám Ti ten novej Cambridge ... ale až to všechno otestuju ... Jinak ho budu klíďo provozovat s ním ...

Budky ještě nejsou - na PCB výhybek ještě musím připájet a přišroubovat (teda obráceně, že ...) cívky. Ale protože některé musím zmenšit (odmotat pár závitů), ještě to není.
„Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ - Jan Werich.

Uživatelský avatar
Petr.116
Administrátor
Příspěvky: 1629
Registrován: pon 29. črc 2013 14:08:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: LUXMAN L-410

Příspěvek od Petr.116 » ned 17. lis 2013 22:48:41

S499.1023 píše:libor: Je vidět, že už jsi starej a špatně vidíš :-D. Já i přes svou krátkozrakost a vetchozrakost vidím na přepínači vstupů polohy Phono MM a Phono MC :-P. Petrův vývoj se mi líbí. Teď bude upgradovat gramofon a pak bedny :-D.
Petr: Pěknej zesilovač, závidím. Teď rychle zrušit objednávku na toho Cambridge a upgradovat tuner, kazeťák a CD player na stříbrné, co :-D?
Díky za nakopnutí ... rušit ji asi nebudu (podle TLU je integrovenej MC v L-410 horší - teď by to chtělo rychle ověřit), ale asi to fofrem změním na stříbrnej ...
Igor: bedny (budou-li hrát minimálně stejně jako TLU originál - což musí, možná se ještě do plusu projeví 25 mm MDF ...) mi vyhoví.
Musíte uznat, že TLU srazovky hrajou super ...

Jenže s tou změnou na stříbrné to není tak jednoduché : černého zbývá ještě moc ... copak jsem ženská, abych kupoval auto podle barvy kabelky :lol:
„Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ - Jan Werich.

Uživatelský avatar
Petr.116
Administrátor
Příspěvky: 1629
Registrován: pon 29. črc 2013 14:08:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: LUXMAN L-410

Příspěvek od Petr.116 » ned 17. lis 2013 22:54:03

Jediný, co mě fakt ser.e, je ten idiotskej kurz EURa ... jenže podle kapitánů bank to tak hodlají nechat rok :scare: :dash: , tak co s tím, že ?
„Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ - Jan Werich.

libor
Příspěvky: 566
Registrován: pon 29. črc 2013 22:01:25
Bydliště: ..

Re: LUXMAN L-410

Příspěvek od libor » ned 17. lis 2013 23:12:02

Já jsem pořád přesvědčenej, že ty bílé sloupky hrají o dost líp než srazovky... ale i srazovky hrají super, vzhledem k pořizovací ceně (tedy u TLU) :yes:

Uživatelský avatar
Petr.116
Administrátor
Příspěvky: 1629
Registrován: pon 29. črc 2013 14:08:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: LUXMAN L-410

Příspěvek od Petr.116 » ned 17. lis 2013 23:54:32

libor píše:Já jsem pořád přesvědčenej, že ty bílé sloupky hrají o dost líp než srazovky... ale i srazovky hrají super, vzhledem k pořizovací ceně (tedy u TLU) :yes:
V tom si myslím, že se možná mýlíš - chtělo by to přepínací test (protože i ty 2 pásma hrajou super ...). Ale řekl bych, že 3 pásma musí hrát líp. Přece jen to dělení kmitočtů je vůči reprákům laskavější. Ale to je relativní - taky jde o to, jaké jsou repráky samotné ...
Myslím, že bychom to mohli na dalším srazu zkusit :
TLU by přivezl oboje (bude-li chtít) a já moje. Tím pádem by se dala udělat přímá komparace SRAZOVKY TLU vs MOJE (porovnat technologie a vliv jemných rozdílů v konstrukci (ty rozhodující jsou minimální) příp. vliv použitého materiálu (DTD 18 mm vs MDF 25 mm).

A pak s tím vším porovnat ty dvoupásma. Ale to musíme udělat zkraje odpoledne, než si zatlumíme čidla pivem :jazycek2:
„Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ - Jan Werich.

Uživatelský avatar
Petr.116
Administrátor
Příspěvky: 1629
Registrován: pon 29. črc 2013 14:08:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: LUXMAN L-410

Příspěvek od Petr.116 » ned 17. lis 2013 23:56:46

Nehledě na to, že bude na testování věcí víc. Cambridge vs Luxman C02 nebo L-410 atd. Třeba už do té doby bude k dispozici i nějaká SUMIKO - no ten den bude náročnej.
„Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ - Jan Werich.

Uživatelský avatar
Petr.116
Administrátor
Příspěvky: 1629
Registrován: pon 29. črc 2013 14:08:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: LUXMAN L-410

Příspěvek od Petr.116 » pon 18. lis 2013 1:05:26

libor píše:No jooo, taky jsem byl mladej a dobře jsem viděl :hahahihi: ... A ten vývoj jak píšeš je přece jasnej, akorát u toho zas bude keců :lol: :lol: :lol:
ad mladej: A kdy, před kolika moc lety to bylo, dědku ? :hahahihi: :hahahihi:

ad množství keců: bez keců není žádnej výzkum. To by byli všichni se vším spokojení a nebyl by pokrok :lol:

Nota bene: já bejt Tebou si nestěžuju ... My dědci investujeme, aby bylo na čem testovat a Ty si počkáš na výsledek a pak levně koupíš to nejnutnější ... A sem tam nám ten výzkum zpestříš nějakým tím rejpnutím, abychom věděli, že jsi zdravej a ve svý kůži :mir: :mir: :hahahihi:
„Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ - Jan Werich.

Odpovědět

Zpět na „Zesilovače“