Zajímavosti z Aukra, Ebay, atd.

Volná debata na určité téma (obvykle spojené se starou technikou - není ale podmínkou). Hlavně je třeba zachovat lidskou úroveň ... legrace a přiměřená míra ironie není na závadu, ale nesmí dojít k urážení nebo zesměšňování jiných osob ... Diskuse o politice na toto fórum nepatří !
Odpovědět
libor
Příspěvky: 566
Registrován: pon 29. črc 2013 22:01:25
Bydliště: ..

Zajímavosti z Aukra, Ebay, atd.

Příspěvek od libor » stř 28. srp 2013 20:09:34

Na aukru je teď CM130 v zajímavém barevném provedení... viděl jsem to jen jednou na fotce, bude jich existovat asi jen pár kusů, kdo chce raritu, má možnost...

TheLastUnicorn
Příspěvky: 424
Registrován: úte 30. črc 2013 17:52:42
Bydliště: TN

Re: Zajímavosti z Aukra, Ebay, atd.

Příspěvek od TheLastUnicorn » stř 28. srp 2013 22:43:48

Já měl tu obyčejnou a už ta vypadá blbě...ale tohle je tedy hnus velebnosti. :totedane:
:hahahihi:

Uživatelský avatar
Petr.116
Administrátor
Příspěvky: 1629
Registrován: pon 29. črc 2013 14:08:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavosti z Aukra, Ebay, atd.

Příspěvek od Petr.116 » stř 28. srp 2013 22:47:24

TheLastUnicorn píše:Já měl tu obyčejnou a už ta vypadá blbě...ale tohle je tedy hnus velebnosti. :totedane:
:hahahihi:
No já teda nevím, je to jen můj názor, ale mně vždycky přišly ty pěkné černé Bxxx hezčí než tyhle Multicolor paskvily - přijde mi to pouťové ... Někdy méně je více a pak je věc elegantní ... :hahahihi:
„Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ - Jan Werich.

libor
Příspěvky: 566
Registrován: pon 29. črc 2013 22:01:25
Bydliště: ..

Re: Zajímavosti z Aukra, Ebay, atd.

Příspěvek od libor » sob 31. srp 2013 20:12:42

S499.1023 píše:Heh? Všechny CM 130, co jsem měl, vypadaly takhle. Nejlepší vlastností. CM 130 je ta, že za peníze, utržené prodejem "mint" CM 130 jsem si koupil PHILIPS N 4520 včetně tří hliníkových cívek a NAB adaptérů :-D.
Opravdu jsi měl tohle?
3507386300_2.jpg
Já měl CM130tek několik, a všechny byly takovéhle:
3510436971_5.jpg
Ten první jsem právěže naživo nikdy neviděl, jen na fotce. Je pravda, že ten celobarevnej je strašnej :-)

Jinak k designu - B11x jsou pěkné, když zakryješ rukou ty indikátory. Jakmile dáš ruku pryč, jde to celé do kopru a CMko je jednoznačně elegantnější a hezčí. Kdyby tam tehdy dali indikátory např. z SM260, byla by to jiná liga, ale s těmi pomalými hnusnými budíky, které špičku indikují až když je tam signál minutu a ručičky spadnou dolů až chvíli po vypnutí je to celé vzhledová tragédie. To si nemůžu pomoct...

libor
Příspěvky: 566
Registrován: pon 29. črc 2013 22:01:25
Bydliště: ..

Re: Zajímavosti z Aukra, Ebay, atd.

Příspěvek od libor » sob 07. zář 2013 21:33:03


Uživatelský avatar
Petr.116
Administrátor
Příspěvky: 1629
Registrován: pon 29. črc 2013 14:08:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavosti z Aukra, Ebay, atd.

Příspěvek od Petr.116 » sob 07. zář 2013 21:48:18

Na nic ... výrobky RADIO SHACK jsou bastly :dash: :scare: ... a navíc si ho můžeš udělat a lepší :yes: ... dokumentaci Ti milerád poskytnu ...

viz viewtopic.php?f=6&t=17#p51

To moje má navíc neocenitelnej korektor ...
„Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ - Jan Werich.

libor
Příspěvky: 566
Registrován: pon 29. črc 2013 22:01:25
Bydliště: ..

Re: Zajímavosti z Aukra, Ebay, atd.

Příspěvek od libor » sob 07. zář 2013 22:12:43

Petr.116 píše:
Na nic ... výrobky RADIO SHACK jsou bastly :dash: :scare: ... a navíc si ho můžeš udělat a lepší :yes: ... dokumentaci Ti milerád poskytnu ...

viz viewtopic.php?f=6&t=17#p51

To moje má navíc neocenitelnej korektor ...


Jednak - tohle je pasivní, takže to tam nezanáší žádný šumy a brumy,
druhak - co se dá zkazit na třech přepínačích, hrsti cinchů a metru drátu?
a do třetice - design, DESIGN! Takhle to doma neudělám...

Je to otázka ceny, za kolik to půjde. Za tři stovky to klidně vydražím :byebye:

Uživatelský avatar
Petr.116
Administrátor
Příspěvky: 1629
Registrován: pon 29. črc 2013 14:08:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavosti z Aukra, Ebay, atd.

Příspěvek od Petr.116 » sob 07. zář 2013 23:07:58

libor píše:Jednak - tohle je pasivní, takže to tam nezanáší žádný šumy a brumy,
druhak - co se dá zkazit na třech přepínačích, hrsti cinchů a metru drátu?
a do třetice - design, DESIGN! Takhle to doma neudělám...

Je to otázka ceny, za kolik to půjde. Za tři stovky to klidně vydražím :byebye:
... Ty jsi šikovnej - uděláš kde co :good: A ten šum a brum tam budeš těžko hledat, když to nezvoráš ... Země atd ...
„Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ - Jan Werich.

TheLastUnicorn
Příspěvky: 424
Registrován: úte 30. črc 2013 17:52:42
Bydliště: TN

Re: Zajímavosti z Aukra, Ebay, atd.

Příspěvek od TheLastUnicorn » ned 08. zář 2013 9:37:17

Tak nevím, ale i můj Luxman má monitor pro dva magnetofony a možnost kopírovíní z jednoho na druhý...takže tu emerickou krabičku nepotřebuji. Další věc: Co se dá zkazit na přepínačích, cinchech a drátech? Třeba to, že nejspíš použili hnojácké přepínače a u tolik let starýho krámu s tím budou jen problémy. Kdysi jsem měl udělanou podobnou krabičku, ale s relátky Matsushita se zlacenými kontakty (takový malý žlutý 2xNO/NC). DS2E-M-24V. :)

libor
Příspěvky: 566
Registrován: pon 29. črc 2013 22:01:25
Bydliště: ..

Re: Zajímavosti z Aukra, Ebay, inzerce...

Příspěvek od libor » ned 08. zář 2013 17:16:09

Každej toho Luxmana nemá pane :dash: Jinak samozřejmě to tyhle přechodový odpory mít může, ale pořád myslím, že to je lepší, než když tam syčí 10 operáků. Pokud už bych chtěl zasahovat korekcemi do nahrávky, mám tu 2x10 pásmový equalizér s destipásmovým spektrálním analyzérem.

Mimochodem, podobná krabička od Sonyho se vydražila za 3600,- :fool: což mi zase přijde šílený :-)

Jak říkám, tři kila bych za to dal, neříkám, že to zrovna potřebuju, ale občas by se to hodilo...

BTW: Kde skončila ta tvá krabička? Doufám že ne jako ta třímotorová B116, to ti pořád nemůžu zapomenout... :brek: :drinking:

Odpovědět

Zpět na „Volná diskuse“