Radost z práce - aneb "Když je za co, chválit se musí!"

Volná debata na určité téma (obvykle spojené se starou technikou - není ale podmínkou). Hlavně je třeba zachovat lidskou úroveň ... legrace a přiměřená míra ironie není na závadu, ale nesmí dojít k urážení nebo zesměšňování jiných osob ... Diskuse o politice na toto fórum nepatří !
Odpovědět
Uživatelský avatar
Petr.116
Administrátor
Příspěvky: 1629
Registrován: pon 29. črc 2013 14:08:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Radost z práce - aneb "Když je za co, chválit se musí!"

Příspěvek od Petr.116 » pát 11. srp 2017 23:22:27

Některá práce člověka baví víc, jiná míň. Ale když mě požádal můj dvorní truhlář, abych mu udělal webové stránky, velice rád jsem se toho ujal.
Dopadlo to takhle. Ještě se tam budou časem dávat fotky jeho strojů a další věci.

Ale zmiňuju se o tom hlavně proto, že je to úžasně šikovný chlap ... Když jsem tam vkládal tu galerii některých jeho "výtvorů", vyloženě mě to bavilo.
No ono aby ne ... Dřevo je krásné samo o sobě. A když je perfektně opracovaté ... to je paráda.

To je přesně ten, kdo mi tehdy dobrušoval a stříkal TM-380 a vyráběl audiocentrum, kde bydlí veškerá audio technika.
Ještě jsem v této branži neviděl člověka, který by měl takovýto smysl pro kvalitní a pečlivou práci a to do posledního detailu. Klobouk dolů. :hi:
„Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ - Jan Werich.

Odpovědět

Zpět na „Volná diskuse“