pozdrav

Volná debata na určité téma (obvykle spojené se starou technikou - není ale podmínkou). Hlavně je třeba zachovat lidskou úroveň ... legrace a přiměřená míra ironie není na závadu, ale nesmí dojít k urážení nebo zesměšňování jiných osob ... Diskuse o politice na toto fórum nepatří !
TheLastUnicorn
Příspěvky: 424
Registrován: úte 30. črc 2013 17:52:42
Bydliště: TN

pozdrav

Příspěvek od TheLastUnicorn » úte 30. črc 2013 18:12:24

Tak by asi bylo dobrý, kdybychom to krásný nový fórum i rozjeli. A taky poděkovvali Petrovi, že se toho ujal. :)
Jo a...moc se mi líběj tihle smajlíci:
http://www.en.kolobok.us/content_plugin ... miles.15.1
:)

Uživatelský avatar
Petr.116
Administrátor
Příspěvky: 1629
Registrován: pon 29. črc 2013 14:08:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: pozdrav

Příspěvek od Petr.116 » úte 30. črc 2013 18:39:26

Díky za pochvalu - není zač :-)

Ono bude ještě hezčí, až se mi nahoře podaří vyřešit grafický problém s úzkou modrou lištou, která je dost široká na systémové logo phpbb, ale žádný gramotný obrázek jako třeba mgf. AKAI nebo Revox apod. se tam nevejde :)
A nejen to, ještě různé odkazy a spousta dalších prvků. Nicméně můj cíle je mít vše citlivě graficky pojato. Nic přeplácaného ani špatně čitelného.
„Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ - Jan Werich.

TheLastUnicorn
Příspěvky: 424
Registrován: úte 30. črc 2013 17:52:42
Bydliště: TN

Re: pozdrav

Příspěvek od TheLastUnicorn » úte 30. črc 2013 18:49:24

Ještě to tlačítko "odpovědět" u těch SZ. :)
Tam nahoře by to chtělo nějaký jednoduchý obrázek...třeba nějaká ikona magnetofonu...nemusí tam být konkrétní typ. Jinak je to super.
Obrázek

libor
Příspěvky: 566
Registrován: pon 29. črc 2013 22:01:25
Bydliště: ..

Re: pozdrav

Příspěvek od libor » úte 30. črc 2013 19:17:29

No nazdar :-)
Koukám že každej má jinej nick než na SS.... :-)

Uživatelský avatar
Petr.116
Administrátor
Příspěvky: 1629
Registrován: pon 29. črc 2013 14:08:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: pozdrav

Příspěvek od Petr.116 » úte 30. črc 2013 20:23:05

TheLastUnicorn píše:Ještě to tlačítko "odpovědět" u těch SZ. :)
Tam nahoře by to chtělo nějaký jednoduchý obrázek...třeba nějaká ikona magnetofonu...nemusí tam být konkrétní typ. Jinak je to super.
Obrázek
Ono tam to tlačítko je, ale nahoře nad příspěvkem ... asi novinka této verze ...
„Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ - Jan Werich.

Uživatelský avatar
Petr.116
Administrátor
Příspěvky: 1629
Registrován: pon 29. črc 2013 14:08:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: pozdrav

Příspěvek od Petr.116 » stř 31. črc 2013 22:37:26

TheLastUnicorn píše:Tak by asi bylo dobrý, kdybychom to krásný nový fórum i rozjeli. A taky poděkovvali Petrovi, že se toho ujal. :)
Jo a...moc se mi líběj tihle smajlíci:
http://www.en.kolobok.us/content_plugin ... miles.15.1
:)
Ahoj, tak jsem tam jeden ručně zkusil přidat ... V těchto dnech ten nejdůležitější ... :drinking:
„Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ - Jan Werich.

TheLastUnicorn
Příspěvky: 424
Registrován: úte 30. črc 2013 17:52:42
Bydliště: TN

Re: pozdrav

Příspěvek od TheLastUnicorn » pát 02. srp 2013 10:12:09

Já na nový auto nemám, takže až budu kupovat, bude to zase ojetina...chystám se sice na třícipou hvězdu pak už vykašlat, ale mám pocit, že u ní stejně skončím. :lol:
25kW není zajímavých...ale multilink a xeny za těch 40 litrů rozhodně stojí.

Btw. spotřeba E220CDI z roku 2000 s 5q automatem do Wiener Neustadt a zpátky (připočítat cca 0,5L, co klame počítač):
Obrázek

libor
Příspěvky: 566
Registrován: pon 29. črc 2013 22:01:25
Bydliště: ..

Re: pozdrav

Příspěvek od libor » pát 02. srp 2013 11:09:20

TheLastUnicorn píše:Já na nový auto nemám, takže až budu kupovat, bude to zase ojetina...chystám se sice na třícipou hvězdu pak už vykašlat, ale mám pocit, že u ní stejně skončím. :lol:
25kW není zajímavých...ale multilink a xeny za těch 40 litrů rozhodně stojí.

Btw. spotřeba E220CDI z roku 2000 s 5q automatem do Wiener Neustadt a zpátky (připočítat cca 0,5L, co klame počítač):

Hezká spotřeba, a s merglem neuděláš chybu. A dotaz do pranice - kdyby ne mergla, co tedy? :-D

Uživatelský avatar
Petr.116
Administrátor
Příspěvky: 1629
Registrován: pon 29. črc 2013 14:08:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: pozdrav

Příspěvek od Petr.116 » pát 02. srp 2013 11:22:12

TheLastUnicorn píše:Já na nový auto nemám, takže až budu kupovat, bude to zase ojetina...chystám se sice na třícipou hvězdu pak už vykašlat, ale mám pocit, že u ní stejně skončím. :lol:
25kW není zajímavých...ale multilink a xeny za těch 40 litrů rozhodně stojí.

Btw. spotřeba E220CDI z roku 2000 s 5q automatem do Wiener Neustadt a zpátky (připočítat cca 0,5L, co klame počítač):
Obrázek
Tak to gratulace :-) To Ti to žere míň, než mně P307 ... Je teda fakt, že nemám zase až tak dlouhé rundy, aby se smysluplně dalo něco změřit ... a aby vyšla lepší čísla. To moje courání po Praze a okolí je bohužel nejfrekventovanější.

Jinak vítám na novém fóru SEIKA - AHOJ :drinking:

Píšu z mobilu z akce v terénu ... večer víc.

Jeden obecný pocit : to, že tento RS je pro aktivní přístup s přihlášením, je paráda. Pak se můžeme bavit o čem chceme, aniž by v tom náhodný kolem jdoucí "škodič" dělal bramboračku. A to je dobře ...
„Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ - Jan Werich.

TheLastUnicorn
Příspěvky: 424
Registrován: úte 30. črc 2013 17:52:42
Bydliště: TN

Re: pozdrav

Příspěvek od TheLastUnicorn » pát 02. srp 2013 21:26:22

Taky zdravím Seika. :)
Kdyby ne mergla, tak asi něco obyčejnýho...celkem by mi vyhovovalo kombíkový mondeo 2.0TDCI. Z mercedesů bych si asi vybral céčko W204 ve verzi kombi s motorem 180, 200 nebo 220CDI, silnější nepotřebuji...málokdy jezdím rychleji, než 140km/h, podvál už za sebou taky netahám často a nízká spotřeba je fajn. :drinking:

Odpovědět

Zpět na „Volná diskuse“