Co mě potěšilo (chcete-li, podělte se o své radosti)

Volná debata na určité téma (obvykle spojené se starou technikou - není ale podmínkou). Hlavně je třeba zachovat lidskou úroveň ... legrace a přiměřená míra ironie není na závadu, ale nesmí dojít k urážení nebo zesměšňování jiných osob ... Diskuse o politice na toto fórum nepatří !
Odpovědět
Uživatelský avatar
Petr.116
Administrátor
Příspěvky: 1629
Registrován: pon 29. črc 2013 14:08:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Co mě potěšilo (chcete-li, podělte se o své radosti)

Příspěvek od Petr.116 » pát 23. pro 2016 16:32:31

Tato rubrika je určena k tomu, abyste se podělili (chcete-li) o své drobné i velké radosti, které Vám někdo nebo něco udělal(o).

Moje dnešní radost:

Tak jsem si (vlastně ani nevím proč - asi v souvislosti s nějakým psaní do "Spolužáků") otevřel stránky mé oblíbené průmky, kde jsem trávil část svého studentského života (4 roky).

Tady v podstatě můj vztah k elektronice a bastlení (dnes se tomu poněkud nečesky říká DIY) vlastně začal. A prošel jsem si virtuální den otevřených dveří v podobě fotek a faktů
... a potěšilo mne, že tato velice kvalitní škola dobře pokračuje dál ... Odkaz zde.
Doporučuju si obrázky laborek a dílen prohlédnout - ukazují, jak se technice škola věnuje. Myslím, že si tehdejší první pozici mezi SPŠE v republice asi udrží. Palec nahoru :good:

Pár obrázků







Restaurace BESEDA na posledním obrázku vypadá, že sem ten obrázek jaksi nepatří ... ale není tomu tak - ta hospoda sem sakramentsky patří
... tam jsme trávili mnoho přestávek mezi výukou ... párkrát i místo ní ... :lol:



Na druhé straně parčíku je krásná budova Východočeského divadla.
„Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ - Jan Werich.

Uživatelský avatar
mirek
Příspěvky: 142
Registrován: úte 30. črc 2013 20:58:48
Bydliště: Opava

Re: Co mě potěšilo (chcete-li, podělte se o své radosti)

Příspěvek od mirek » pát 23. pro 2016 21:25:53

Aby se mi lépe a radostněji nahrávalo ...

Různé stroje zvukové a to točivé i netočivé a k tomu všemu jedna HiFi žena.

Uživatelský avatar
Petr.116
Administrátor
Příspěvky: 1629
Registrován: pon 29. črc 2013 14:08:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Co mě potěšilo (chcete-li, podělte se o své radosti)

Příspěvek od Petr.116 » pát 10. bře 2017 23:14:45

Mě dnes potěšilo, že i když mi nebylo úplně dobře, že jsem těch 500 km ujel bez problémů a že mám svůj nový půlstopý Revox B77 tady v hotelu. :good2:
Zdravím všechny z krásného Heidelbergu :)
Zítra si jdene to nádherné město trochu prohlédnout.
„Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ - Jan Werich.

Odpovědět

Zpět na „Volná diskuse“