Konečně pohoda ...

Volná debata na určité téma (obvykle spojené se starou technikou - není ale podmínkou). Hlavně je třeba zachovat lidskou úroveň ... legrace a přiměřená míra ironie není na závadu, ale nesmí dojít k urážení nebo zesměšňování jiných osob ... Diskuse o politice na toto fórum nepatří !
Odpovědět
Uživatelský avatar
Petr.116
Administrátor
Příspěvky: 1629
Registrován: pon 29. črc 2013 14:08:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Konečně pohoda ...

Příspěvek od Petr.116 » sob 26. zář 2015 23:47:32

Že mne logicky po návratu z dovolené minulý čtvrtek asi čeká dost práce, to jsem věděl, ale že to bude takový maratón ... to jsem netušil.

Nicméně se nakonec vše v dobré obrátilo - vše se zvládlo a konečně relax. První ze 4 lahví skvělého vínka z krásné Moravy vzala před chvílí za své za doprovodu DIre Straits - On Every Streets, pak John Cougar Mellencamp - American Fool, následně miláček Bruce Springsteen - High Hopes a nakonec Bon Jovi - Have A Nice Day.
Takže teď do kanafasu a dospat veškeré spánkové manko minulých dnů ... :)

Zdravím všechny, přeju krásný zbytek prodlouženého víkendu a doufám, že se někdo ozve, jak se srazem či mini srazem :drinking: :hi:
„Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ - Jan Werich.

Uživatelský avatar
Petr.116
Administrátor
Příspěvky: 1629
Registrován: pon 29. črc 2013 14:08:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Konečně pohoda ...

Příspěvek od Petr.116 » stř 14. říj 2015 16:23:12

Teda - když si člověk drohej den ráno přečte, co napsal ve večerní vinné eufórii - někdy se díví :lol:
„Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ - Jan Werich.

Odpovědět

Zpět na „Volná diskuse“