Teplo...

Volná debata na určité téma (obvykle spojené se starou technikou - není ale podmínkou). Hlavně je třeba zachovat lidskou úroveň ... legrace a přiměřená míra ironie není na závadu, ale nesmí dojít k urážení nebo zesměšňování jiných osob ... Diskuse o politice na toto fórum nepatří !
Odpovědět
TheLastUnicorn
Příspěvky: 424
Registrován: úte 30. črc 2013 17:52:42
Bydliště: TN

Teplo...

Příspěvek od TheLastUnicorn » čtv 08. srp 2013 20:16:59

Jak se cítíte v tomhle vedru chlapi? Já jsem sice z vás asi nejmladší, ale už mám toho pokrk. V pokoji mám přes noc víc, než 30° a pravidelně do 3:00 nemůžu usnout. Pak usnu, ale budím se každou hodinu celý spocený. Tohle fakt není pro mně. :evil:
Abych proti tomu teplu trochu zabojoval, tak jdu... :drinking:

libor
Příspěvky: 566
Registrován: pon 29. črc 2013 22:01:25
Bydliště: ..

Re: Teplo...

Příspěvek od libor » čtv 08. srp 2013 20:19:57

No to mi povídej, mám to úpllně stejný... dnes bylo v práci 38° ve stínu, když jsem musel vystrčit nos z klimatizovaného baráku, myslel jsem že sebou šlahnu :-) Na příští rok si nechávám domů zabudovat klimatizaci (mám byt pod rovnou střechou..).

TheLastUnicorn
Příspěvky: 424
Registrován: úte 30. črc 2013 17:52:42
Bydliště: TN

Re: Teplo...

Příspěvek od TheLastUnicorn » čtv 08. srp 2013 20:22:18

Taky mám spálnu pod rovnou střechou..je to děs. Kdyby ta klimoška nebyla takový žrout energie, tak bych do toho asi šel...i když ty nový invertorový mají prý chladicí výkon až 5kW při spotřebě 1,5kW...to by sa snad dalo a uchladí do v klidu 3-4 pokoje.

Uživatelský avatar
Petr.116
Administrátor
Příspěvky: 1629
Registrován: pon 29. črc 2013 14:08:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Teplo...

Příspěvek od Petr.116 » čtv 08. srp 2013 20:39:23

TheLastUnicorn píše:Jak se cítíte v tomhle vedru chlapi? Já jsem sice z vás asi nejmladší, ale už mám toho pokrk. V pokoji mám přes noc víc, než 30° a pravidelně do 3:00 nemůžu usnout. Pak usnu, ale budím se každou hodinu celý spocený. Tohle fakt není pro mně. :evil:
Abych proti tomu teplu trochu zabojoval, tak jdu... :drinking:
Hned bych šel s Tebou ... tady je taky hrozně ...
„Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ - Jan Werich.

libor
Příspěvky: 566
Registrován: pon 29. črc 2013 22:01:25
Bydliště: ..

Re: Teplo...

Příspěvek od libor » čtv 08. srp 2013 20:49:51

No jo, jenže když je zima, zatopím si, zalezu do peřin, a je mi fajn. V tomhle hicu nepomáhá nic, ani to zalezení do peřin ne :lol: A já, jakožto starý a nemocný člověk ty hice fakt špatně snáším... :oops:

Standoch
Příspěvky: 17
Registrován: sob 03. srp 2013 19:32:13

Re: Teplo...

Příspěvek od Standoch » ned 18. srp 2013 19:55:27

To mi povídej...nenávidím to mám radši zimu.Teď si vem,že u nás v práci na velíně jede klima takže paráda,ale když musím na obchůzku do provozu kde je nějakých 50-55 stupňů tak to je něco pro mě.
Nejhorší je když se něco vysere a ucpe tak šup do ruky kladivo a pajzr a hurá v tom vedru kutat.Ledek je takový svinstvo,že je to za pár minut tvrdý jak beton :lol:

Odpovědět

Zpět na „Volná diskuse“