Tak už ode mne opisuje i Sony :-)

Volná debata na určité téma (obvykle spojené se starou technikou - není ale podmínkou). Hlavně je třeba zachovat lidskou úroveň ... legrace a přiměřená míra ironie není na závadu, ale nesmí dojít k urážení nebo zesměšňování jiných osob ... Diskuse o politice na toto fórum nepatří !
Odpovědět
Uživatelský avatar
Petr.116
Administrátor
Příspěvky: 1629
Registrován: pon 29. črc 2013 14:08:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Tak už ode mne opisuje i Sony :-)

Příspěvek od Petr.116 » stř 07. srp 2013 17:59:25

Tohle je dobrej fór ... koukám dnes úplně náhodou na Aukro a vidím tohle :
http://aukro.cz/tape-selector-sony-sb-5 ... 30211.html

Já jsem si vymyslel zcela unikátní zařízení BAXI ... a tady někdo prodává něco podobného ... Dělám si legraci :lol: Sony nemá korektor, jen přepíná vstupy ... a není tak univerzální ...
Nicméně smyčka přes zesilovač je asi podobná ...
„Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ - Jan Werich.

libor
Příspěvky: 566
Registrován: pon 29. črc 2013 22:01:25
Bydliště: ..

Re: Tak už ode mne opisuje i Sony :-)

Příspěvek od libor » stř 07. srp 2013 18:10:19

Tak hlavně ten Sony je pasivní, ty máš aktivní. A pak taky - ten design ;) :drinking:

Uživatelský avatar
Petr.116
Administrátor
Příspěvky: 1629
Registrován: pon 29. črc 2013 14:08:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Tak už ode mne opisuje i Sony :-)

Příspěvek od Petr.116 » stř 07. srp 2013 18:28:08

libor píše:Tak hlavně ten Sony je pasivní, ty máš aktivní. A pak taky - ten design ;) :drinking:
Vždyť to říkám :lol:
„Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ - Jan Werich.

Uživatelský avatar
Petr.116
Administrátor
Příspěvky: 1629
Registrován: pon 29. črc 2013 14:08:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Tak už ode mne opisuje i Sony :-)

Příspěvek od Petr.116 » stř 07. srp 2013 18:35:24

S499.1023 píše:Ten Sony mě ovšem zaujal - je krásný a umožnil by mi nasadit místo zesilovače AIWA AA-8700 receiver AIWA AX-7800, který se mi zvukově líbí víc, ale má jen jednu páskovou smyčku. Žádnýho Baxandalla si do záznamové cesty zatahovat nechci. Uvidíme, kam ten Soňák poleze s cenou.
Tak on ten korektor nevadí - nikde není napsáno, že musí být zapnutý event. lze nastavit na nulu ... ale u zjebané cizí nahrávky je to žůžo ...
„Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ - Jan Werich.

TheLastUnicorn
Příspěvky: 424
Registrován: úte 30. črc 2013 17:52:42
Bydliště: TN

Re: Tak už ode mne opisuje i Sony :-)

Příspěvek od TheLastUnicorn » stř 07. srp 2013 21:19:37

To jo, korekce u zmršený nahrávky se občas hodí. Já to nepoužívám, ale párkrát by se mi to bylo hodilo.

Odpovědět

Zpět na „Volná diskuse“