Pozdrav z lazni Jesenik

Volná debata na určité téma (obvykle spojené se starou technikou - není ale podmínkou). Hlavně je třeba zachovat lidskou úroveň ... legrace a přiměřená míra ironie není na závadu, ale nesmí dojít k urážení nebo zesměšňování jiných osob ... Diskuse o politice na toto fórum nepatří !
Odpovědět
Uživatelský avatar
Petr.116
Administrátor
Příspěvky: 1629
Registrován: pon 29. črc 2013 14:08:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Pozdrav z lazni Jesenik

Příspěvek od Petr.116 » pon 15. zář 2014 14:22:56

Ahoj kamaradi :)

Par minut po uspesnem odeslani finalni objednavky brnenskemu hotelu jsem konecne vyrazil na 7 denni flakando ... neprve 5 dni v laznich (lazne Jesenik) a pak patek az nedele polska Wroclaw. Po silenem celoletnim pracovnim maratonu jsem se na tohle tesil moc.

Jedna ilustracni fotka (Igore, dalsi masinka do sbirky ...)
:lol:
1410787108855.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
„Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ - Jan Werich.

Uživatelský avatar
Petr.116
Administrátor
Příspěvky: 1629
Registrován: pon 29. črc 2013 14:08:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Pozdrav z lazni Jesenik

Příspěvek od Petr.116 » pon 15. zář 2014 20:21:59

No jestli myslis ty P. klasicke vodolecebne procedury (ja tomu rikam lecba sokem a pouzival jsem to jen, kdyz mely male deti vysokou horecku ...), tak ty ne. Ale spousty jinych koupeli s naslednym zabalem (ruzne bylinkove perlickove ... atd), ty ano. Ale hlavne me zajimajii masaze ... ve stredu mam Shiatsu ... na to jsem zvedav. Sorry za opozdenou odpoved ... duvodem je aktualni likvidace cerveneho Zweigeltrebe - pozdni sber - tady na terase pred nasim bydlenim :hahahihi:
Fotek mam vic, ale nechci to tu moc zasirat ... i tak je to OT.. :)
„Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ - Jan Werich.

Odpovědět

Zpět na „Volná diskuse“