Výroba repro ...

Volná debata na určité téma (obvykle spojené se starou technikou - není ale podmínkou). Hlavně je třeba zachovat lidskou úroveň ... legrace a přiměřená míra ironie není na závadu, ale nesmí dojít k urážení nebo zesměšňování jiných osob ... Diskuse o politice na toto fórum nepatří !
Odpovědět
Uživatelský avatar
Petr.116
Administrátor
Příspěvky: 1629
Registrován: pon 29. črc 2013 14:08:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Výroba repro ...

Příspěvek od Petr.116 » ned 02. úno 2014 16:59:02

„Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ - Jan Werich.

TheLastUnicorn
Příspěvky: 424
Registrován: úte 30. črc 2013 17:52:42
Bydliště: TN

Re: Výroba repro ...

Příspěvek od TheLastUnicorn » ned 02. úno 2014 20:48:06

Tak a teď si může každý vyrobit doma reproduktor...stačí na to mít soustruh, lepidlo, komponenty, magnetizátor... :hahahihi:

Uživatelský avatar
Petr.116
Administrátor
Příspěvky: 1629
Registrován: pon 29. črc 2013 14:08:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Výroba repro ...

Příspěvek od Petr.116 » ned 02. úno 2014 22:33:25

TheLastUnicorn píše:Tak a teď si může každý vyrobit doma reproduktor...stačí na to mít soustruh, lepidlo, komponenty, magnetizátor... :hahahihi:
No když už je řeč o reproduktorech - už jsem ty moje mohl mít v hromadě, jenže když jsem viděl, jak na té krásné černé bedně zboku
prosvítá těsnicí bílý molitan mezi basákem a bednou, který jsem tam zkušebně dal, tak jsem se naštval, přerušil to a zítra někde musím sehnat černý ... do pr..... mám vztek. :shit: :scare:
„Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ - Jan Werich.

TheLastUnicorn
Příspěvky: 424
Registrován: úte 30. črc 2013 17:52:42
Bydliště: TN

Re: Výroba repro ...

Příspěvek od TheLastUnicorn » ned 02. úno 2014 22:37:47

Proto používám tu chlupatou černou pásku. :)

Uživatelský avatar
Petr.116
Administrátor
Příspěvky: 1629
Registrován: pon 29. črc 2013 14:08:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Výroba repro ...

Příspěvek od Petr.116 » ned 02. úno 2014 22:39:52

TheLastUnicorn píše:Proto používám tu chlupatou černou pásku. :)
No jo, jenže já ji nemám ... a abych přišel zazvonit, je to trochu z ruky :hahahihi:
Ale možná bych se tu mohl zítra podívat někam do servisu ... nevím, zda to používá Peugeot ... třeba jo ...
„Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ - Jan Werich.

Odpovědět

Zpět na „Volná diskuse“