Kde jste všichni ?

Volná debata na určité téma (obvykle spojené se starou technikou - není ale podmínkou). Hlavně je třeba zachovat lidskou úroveň ... legrace a přiměřená míra ironie není na závadu, ale nesmí dojít k urážení nebo zesměšňování jiných osob ... Diskuse o politice na toto fórum nepatří !
Odpovědět
libor
Příspěvky: 566
Registrován: pon 29. črc 2013 22:01:25
Bydliště: ..

Re: Kde jste všichni ?

Příspěvek od libor » sob 16. lis 2013 16:21:22

Mirek píše: při srazech by nám tyto kultovní relikvie mohly dopomoci dosáhnout vrcholného uspokojení ba přímo HiFi orgasmu.
To hlavně Petrovi :hahahihi: My posloucháme ušima, Petr k tomu potřebuje ještě škopek, multimetr, generátor... :hahahihi:

Uživatelský avatar
Petr.116
Administrátor
Příspěvky: 1629
Registrován: pon 29. črc 2013 14:08:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde jste všichni ?

Příspěvek od Petr.116 » sob 16. lis 2013 16:38:00

libor píše:
Mirek píše: při srazech by nám tyto kultovní relikvie mohly dopomoci dosáhnout vrcholného uspokojení ba přímo HiFi orgasmu.
To hlavně Petrovi :hahahihi: My posloucháme ušima, Petr k tomu potřebuje ještě škopek, multimetr, generátor... :hahahihi:
A ušima i nastavuješ, nejlépe metodou pokus - omyl, co ? ... A pak šup do Opavy, Mirek Ti to nastaví ... ách jo ... Herr von Rejpal :help: ) ... To je prdéééél: vložíme měřicí desku, posloucháme a zapisujeme hodnoty ... :lol:

BTW: Tak jsem se vrátil nikoliv z hradu, ale z koupelny ... 1. PCB je vyleptáno :yes:
„Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ - Jan Werich.

libor
Příspěvky: 566
Registrován: pon 29. črc 2013 22:01:25
Bydliště: ..

Re: Kde jste všichni ?

Příspěvek od libor » sob 16. lis 2013 16:54:39

Petr.116 píše: A ušima i nastavuješ, nejlépe metodou pokus - omyl, co ? ... A pak šup do Opavy, Mirek Ti to nastaví ... ách jo ... Herr von Rejpal :help: ) ... To je prdéééél: vložíme měřicí desku, posloucháme a zapisujeme hodnoty ... :lol:
:mir: :mir: :mir: Tak hlavně že je legrace, ne? :hahahihi:

To CA jsi objednal na tom odkaze ode mne? A jakej, černej nebo stříbrnej?

Uživatelský avatar
Petr.116
Administrátor
Příspěvky: 1629
Registrován: pon 29. črc 2013 14:08:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde jste všichni ?

Příspěvek od Petr.116 » sob 16. lis 2013 17:05:54

libor píše:
Petr.116 píše: A ušima i nastavuješ, nejlépe metodou pokus - omyl, co ? ... A pak šup do Opavy, Mirek Ti to nastaví ... ách jo ... Herr von Rejpal :help: ) ... To je prdéééél: vložíme měřicí desku, posloucháme a zapisujeme hodnoty ... :lol:
:mir: :mir: :mir: Tak hlavně že je legrace, ne? :hahahihi:

To CA jsi objednal na tom odkaze ode mne? A jakej, černej nebo stříbrnej?
Jo - za ten link dík ... byl nejlevnější a mají dobrý vztah k zákazníkům :) Já jsem pak sice prošel různé zdroje, ale k tomuhle jsem se vrátil.
registrovaný zákazník má slevu a dopravu grátis ... ČERNÝ - mně by střbrný neladil ke zbytku ...
„Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ - Jan Werich.

libor
Příspěvky: 566
Registrován: pon 29. črc 2013 22:01:25
Bydliště: ..

Re: Kde jste všichni ?

Příspěvek od libor » sob 16. lis 2013 21:24:31

Jestli chceš pokusničit se step-up trafy, našel jsem za 50 dolků tyhle nebo tyhle ale ty se ještě draží. Ceny jsou zajímavé.

Odpovědět

Zpět na „Volná diskuse“