Pozdrav z Francie

Volná debata na určité téma (obvykle spojené se starou technikou - není ale podmínkou). Hlavně je třeba zachovat lidskou úroveň ... legrace a přiměřená míra ironie není na závadu, ale nesmí dojít k urážení nebo zesměšňování jiných osob ... Diskuse o politice na toto fórum nepatří !
Odpovědět
Uživatelský avatar
Petr.116
Administrátor
Příspěvky: 1629
Registrován: pon 29. črc 2013 14:08:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Pozdrav z Francie

Příspěvek od Petr.116 » pon 07. říj 2013 18:42:41

Ahoj kamarádi :hi:

Zdravím všechny cestou na pobřeží do teplejších (doufám) krajin - viz Dovca_2013 ...
Snad v pořádku dojedeme (PEU 307 i posádka - vše starší modely ...) tam i zpět a v mezidobí se těch pár dnů hodlám věnovat 100 % nicnedělání- Po tom letním pracovním maratónu jsem úplně hotovej.
Do vody to asi moc nepůjde, ale aspoň ten odpočinek.

Tak zatím dolaďte počty do Brna, ať se nás tam sejde co nejvíc a je sranda ... PETR :drinking:
„Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ - Jan Werich.

libor
Příspěvky: 566
Registrován: pon 29. črc 2013 22:01:25
Bydliště: ..

Re: Pozdrav z Francie

Příspěvek od libor » úte 08. říj 2013 11:38:55

Tak šťastnou cestu a pobyt... :playboy:

Btw: Pak že se ti důchodci u nás mají blbě, jezděj si na dovču do Francie, kupujou drahý kotoučáky... a to jim ještě mají od nového roku přidat 43,- korun :shout: :jazycek2:

Uživatelský avatar
Petr.116
Administrátor
Příspěvky: 1629
Registrován: pon 29. črc 2013 14:08:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Pozdrav z Francie

Příspěvek od Petr.116 » úte 08. říj 2013 22:14:53

Naštěstí jsem o tom přidání věděl ... jinak bych nejel :lol:
Jinak Libore, ty fotky teď na server nenauploaduju, protože tu nemám moje heslo k FTPčku ... a navíc frantíci tu mají děsné věci, pokud jde o přihlášení k WiFi...
Dají Ti username a password, pak člověk zjistí, že je to sdílené obecné přihlášení, tudíž žádné důležité věci tím nejdou bezpečně poslat. Navíc monitorují kam co a tak. Děs ... Teď jsem připojen přes placené GPRS přes mobil do NTB ...
Fotky jsem dnes v měatečku Saints de la Mer a pak u moře nějaké udělal, ale zpracuju to až doma. Pořteboval jsem platit teď něco přes eBay (PayPal), ale na základě této situce ohledně neskutečného NEZABEZPEČENÍ připojení je tu naprosto vyloučeno posílat hesla k PayPalu apod. tímto "kanálem".
Jinak mne počasí příjemně překvapilo, 24-25 stupnů, sluníčko a i do moře šlo vlézt a trochu si zaplavat. Tak jsem snad těch 1400 km nejel nadarmo. Ta cesta byla fakt fuška úmorná ...
„Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ - Jan Werich.

Uživatelský avatar
Petr.116
Administrátor
Příspěvky: 1629
Registrován: pon 29. črc 2013 14:08:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Pozdrav z Francie

Příspěvek od Petr.116 » sob 12. říj 2013 17:15:46

Tak aspoň jednu zmenšenou (zatím):
vlny.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
„Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ - Jan Werich.

Odpovědět

Zpět na „Volná diskuse“