Poděkování

Brno, hotel Myslivna ve dnech 26. - 27. dubna 2014
Zamčeno
Uživatelský avatar
Petr.116
Administrátor
Příspěvky: 1629
Registrován: pon 29. črc 2013 14:08:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Poděkování

Příspěvek od Petr.116 » ned 27. dub 2014 17:52:31

Tam mi dovolte poděkovat za skvělou společnost všem přítomným. Jsem si jist, že sraz se opět vydařil - kromě seznámení s novou technikou a poslechu spousty zajímavé muziky se podařilo bez problémů plánované měření reprosoustav, které alespoň v mém případě vytvořené modifikace regálových trojpásem opět prokázalo, že stará technika při vhodném a pečlivém zpracování má ještě i dnes co říct. Je jasné, že každé zařízení má své specifické parametry a je určená pro dané prostředí a tím i zatížení.
Takže po umístění tam, kam byla navržena, hraje tak, jak má ... :good2:



Když jsem po návratu opět dost pracně (nelituji toho) "zadrátoval" celou techniku na původní pozici a kontrolně otestoval funkci celého řetězce, opět jsem si potvrdil, že soustava na svém místě (na polici u zdi vedle nábytkové stěny) hraje super a v těch 27 m2 prostoru obyváku má dostatek výkonu a pohodový zvuk v celém frekvenční pásmu ... Po tomto srazu jsem bohatší o zjištění, že slyšený zvuk opravdu odpovídá i změřeným parametrům.

Takže Majo: moc a moc díky (pak mi pošli ty charky ...).

Jinak si myslím, že byla i sranda ...



... takže pohoda :good2:
„Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ - Jan Werich.

TheLastUnicorn
Příspěvky: 424
Registrován: úte 30. črc 2013 17:52:42
Bydliště: TN

Re: Poděkování

Příspěvek od TheLastUnicorn » ned 27. dub 2014 18:53:41

Uploadnu je zde a napojil jsem farfield a nearfield níže, takže zanikla ta ošklivá díra na 700Hz. Taky jsem srovnal úrovně bedny 1 a 2, aby se to hezky krylo a napojilo na nearfield. Takže:
obr. č.1
Obrázek
a pak obrázek č.2, na kterým je charakteristika mých originálů "Unicorn Mirage". :shit:
Obrázek

Myslím, že jsou to velice věrné kopie a práce se zdařila. Taky mám potvrzeno, že při pečlivý práci jsou tyhle moje bedny kopírovatelný se žádaným výsledkem. No a Petře...možná by stálo za pokus přitlumit ty středy...dát ke střeďáku sériově odpor 2R2 a paralelně 22R.

Zamčeno

Zpět na „Setkání přátel starých strojů č. 5“