Komerce 80-tých let....:D

Jakou muziku máte rádi, co jste kde vyhrabali na páskách, deskách i jinde ?
Uživatelský avatar
Seiko
Příspěvky: 348
Registrován: pát 02. srp 2013 7:16:25
Bydliště: Praha

Re: Komerce 80-tých let....:D

Příspěvek od Seiko » úte 28. led 2014 20:41:56

TheLastUnicorn píše:Tohle sice není až tak komerce...ale pro mě jedna z nejlepších písniček PF... :music:
http://www.youtube.com/watch?v=AdKNlGfkyhc
PF - Sorrow je už pro mne trochu pop :nuda: Floydi pro mne jako takoví skončili deskou Animals, The Wall je vynikající muzikou k filmu, samostatně na poslech mne nudí. Když pak v kapele nebyli společně Waters s Gilmourem, ztratila hudba PF kontrasty, které se mi líbily. Gilmour je samostatně pro moje uši hrozně "sladký" a Waters samotný přehnaně patetický. Leč - to je možná moje nevýhoda, že Floydy poslouchám od DSOTM a jejich předchozí desky jsem slyšel dříve, a líbily se mi podstatně víc, než pak The Wall. Jeden zážitek mi z mysli nic nevymaže - koncert Pink Floyd na Strahově 7. září 1994 - Floydi mi hráli na moje třicátiny a zahráli celý DSOTM :cool:
Revox B791, B710 MkII, B750 MkII, B760, A77, B77, PR99 MkIII, Symbol B MkII, Luxman C-02, Pioneer PD-D6-J, Denon DVD-3910, Technics SL-1710 MkII, Dual CS 721, Nakamichi Dragon, Kenwood KX-1100HX, Dual C-844, Sony SL-HF 950, Jo, vintage...

Odpovědět

Zpět na „Obecná debata o muzice, hlavně o té staré a dobré“