Ověřené koncertní prostory (OpenAir, sály, arény, kluby ..)

Jakou muziku máte rádi, co jste kde vyhrabali na páskách, deskách i jinde ?
Odpovědět
Uživatelský avatar
Petr.116
Administrátor
Příspěvky: 1629
Registrován: pon 29. črc 2013 14:08:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Ověřené koncertní prostory (OpenAir, sály, arény, kluby ..)

Příspěvek od Petr.116 » pon 15. čer 2015 9:25:05

Ahoj, zakládám tohle možná praktické vlákno, protože když chceme na koncert, není od věci jet na místo, kde už někdo byl, má zkušenosti se zvukem (zejména), organizací atd.

A hned mám dotaz : Neznáte někdo z tohoto úhlu pohledu TAURON Arena Kraków ? Já zatím našel jen http://www.tripadvisor.cz/Attraction_Re ... oland.html
„Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ - Jan Werich.

Uživatelský avatar
Seiko
Příspěvky: 348
Registrován: pát 02. srp 2013 7:16:25
Bydliště: Praha

Re: Ověřené koncertní prostory (OpenAir, sály, arény, kluby ..)

Příspěvek od Seiko » stř 17. čer 2015 19:29:44

Ahoj,
mám obavu, že se tady nedobereme smysluplných výsledků. Ono to není na prostorách, ale jaká firma daný koncert zvučí, popřípadě, jak dobrého zvukaře má kapela. Když jsem byl v O2 aréně na Eagles nebo Sade, zvuk neměl chybu, prostě fantazie. Tamtéž Nine Inch Nails - to se nedalo poslouchat. Pokud má nějaká kapela / interpret "šňůru", asi se bude dobré porozhlédnout po internetu, co píšou posluchači o zvuku předcházejících koncertů. Dobře se dá ozvučit málem jakýkoli prostor, ale musí se to umět :yes:
Revox B791, B710 MkII, B750 MkII, B760, A77, B77, PR99 MkIII, Symbol B MkII, Luxman C-02, Pioneer PD-D6-J, Denon DVD-3910, Technics SL-1710 MkII, Dual CS 721, Nakamichi Dragon, Kenwood KX-1100HX, Dual C-844, Sony SL-HF 950, Jo, vintage...

Odpovědět

Zpět na „Obecná debata o muzice, hlavně o té staré a dobré“