William Thakker

Sekce, týkající se gramofonů všech typů a značek
Pravidla fóra
Do této sekce pište popisy zařízení, vlastnosti, zkušenosti atd. Nepište sem žádosti o radu s opravou a pod. To patří do skce OSTATNÍ - "Obecné technické dotazy, problémy, rady"
Odpovědět
Uživatelský avatar
kemo87
Příspěvky: 117
Registrován: sob 02. lis 2013 11:59:56
Bydliště: Reichenberg

William Thakker

Příspěvek od kemo87 » stř 15. led 2014 9:21:09

Chtěl bych se s Vámi podělit o zkušenosti s německým prodejcem přenosek, jehel a příslušenství a pár zajímavostma co nabízí. Předem říkám že nevlastním akcie, ani mi neplatí za reklamu. Pokud by to někomu vadilo, nebo to snad vypadalo jako reklama tak to klidně smažte.

Tenhle e-shop jsem objevil původně na ebay, a když jsme zjišťoval reference dostal jsem velmi kladné odpovědi i v našich končinách (nakupují tam i lidi z hifinádorů a to je co říct) . Nutno podotknout že některé ceny má lepší, některé zase stejné jako tady v ČR. Já osobně tam bral AT95E a ta se mi dost vyplatila. Poštovné po německu je kostenlos a doprava z německa do čech mě přijde 50kč, takže se mi to určitě vyplatí a myslim že po domluvě je schopen poslat i do Čech a v některých případech se to stále vyplatí. Podle mých informací je to jeden z největších německých eshopů s tímhle sortimentem, takže by se nemělo jednat o žádné pajcy a například AT95E bere ve velkém z Japonska, jak zjištovali kolegové. Tak třeba to někomu pomůže, protože rychlých a levných prodejců je málo a navíc má opravdu velký sortiment.

Na začátku jsem zmínil, že má i pár zajímavostí.

První co mě zaujalo tak prodává náhradní jehlu do VM2101, což jsem teda nikde jinde neviděl. Pravda je, že cena není úplně příznivá.
http://www.zum-shop.de/Supraphon-VM-210 ... 773_x2.htm

Dále mě zaujalo že si někde nechává dělat vlastní jehly pro mojí oblíbenou AT95, která pak prodává pod svým jménem Thakker. Co je na nich zajímavého? Tak promě toho že jsou docela mastný tak prodává dvě varianty: Hypereliptický hrot a hrot Shibata. To už je podle mě docela dost zajímavé. Co si o tom myslíte?
http://www.zum-shop.de/Needles-Styli-Or ... 573_x1.htm

Uživatelský avatar
kemo87
Příspěvky: 117
Registrován: sob 02. lis 2013 11:59:56
Bydliště: Reichenberg

Re: William Thakker

Příspěvek od kemo87 » stř 15. led 2014 12:43:11

No mě to taky láká. Nevim jak ten hyperelipťák, ale třeba Shibata je docela pojem. Jediná nevýhoda je to, že máš přenosku za 150E, která furt vypadá jako přenoska za 5E :D Holt Redka to není no....

Uživatelský avatar
kemo87
Příspěvky: 117
Registrován: sob 02. lis 2013 11:59:56
Bydliště: Reichenberg

Re: William Thakker

Příspěvek od kemo87 » stř 15. led 2014 15:21:31

Takže jsme domluveni, ty to otestuješ a pak mi dáš vědět, jo? :lol:

Uživatelský avatar
kemo87
Příspěvky: 117
Registrován: sob 02. lis 2013 11:59:56
Bydliště: Reichenberg

Re: William Thakker

Příspěvek od kemo87 » stř 15. led 2014 17:20:16

Tak Shibata je mimo můj okruh, ale ten HE bych mohl otestovat. Teď je otázka jak budu nasranej až zjistim že je to stejný i když jsem za to dal skoro 3000 Kč.

Odpovědět

Zpět na „Gramofony“