Zajímavé informace - nemějte komplexy z množství ...

Volná debata na určité téma (obvykle spojené se starou technikou - není ale podmínkou). Hlavně je třeba zachovat lidskou úroveň ... legrace a přiměřená míra ironie není na závadu, ale nesmí dojít k urážení nebo zesměšňování jiných osob ... Diskuse o politice na toto fórum nepatří !
Uživatelský avatar
Petr.116
Administrátor
Příspěvky: 1629
Registrován: pon 29. črc 2013 14:08:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavé informace - nemějte komplexy z množství ...

Příspěvek od Petr.116 » stř 25. pro 2013 16:43:10

S499.1023 píše:Tak to jsem zvědavej, jak se s tímhle srovná Petr.116, který ložiska a talíře z Litovle považuje za odpad :shit: .
V pohodě Igore, na el. regulaci z HaZ 10/1971 jsem vyrůstal - hrála ještě loni ... a dobře (necourala jako ta litovelská elektronika :shit: ).
Navíc - co Mirek činí, obvykle dobře činí ... má praxi s jemnou mechanikou :good2: a šikovné tlapky ...
A ta trocha té nestabilní metalurgie z Litovle mne nerozhodí - třeba měl štěstí a ty bubliny v odlitku neměl - navíc to je "jen na gramu pro digitalizaci" :lol:
„Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ - Jan Werich.

libor
Příspěvky: 566
Registrován: pon 29. črc 2013 22:01:25
Bydliště: ..

Re: Zajímavé informace - nemějte komplexy z množství ...

Příspěvek od libor » stř 25. pro 2013 17:00:15

S499.1023 píše:Tak to jsem zvědavej, jak se s tímhle srovná Petr.116, který ložiska a talíře z Litovle považuje za odpad :shit: .
Myslím, že Petrovi křivdíš :hahahihi: On vždy tvrdil, že je ten gramec krásnej (krásnej talíř s ďůlkama na děličce, krásné rameno atd.) ale nikdy netvrdil, že je dobrej :hahahihi: To by z něj musel odmontovat a vyměnit pár věcí (zůstal by jen ten dřevěnej sokl)... :mir:

Uživatelský avatar
Petr.116
Administrátor
Příspěvky: 1629
Registrován: pon 29. črc 2013 14:08:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavé informace - nemějte komplexy z množství ...

Příspěvek od Petr.116 » stř 25. pro 2013 17:10:48

libor píše:
S499.1023 píše:Tak to jsem zvědavej, jak se s tímhle srovná Petr.116, který ložiska a talíře z Litovle považuje za odpad :shit: .
Myslím, že Petrovi křivdíš :hahahihi: On vždy tvrdil, že je ten gramec krásnej (krásnej talíř s ďůlkama na děličce, krásné rameno atd.) ale nikdy netvrdil, že je dobrej :hahahihi: To by z něj musel odmontovat a vyměnit pár věcí (zůstal by jen ten dřevěnej sokl)... :mir:
Máš štěstí, že jsou Vánoce (svátky klidu, míru a tolerance) a Hranice daleko ... ale pozor : 29.12. jedu do 1.1. na YDYKSEB a skoro okolo (jako minule) ... tak neprovokuj :hahahihi: Nebo se zastavím a ...
„Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ - Jan Werich.

Odpovědět

Zpět na „Volná diskuse“