Pár postřehů z polského města Wroclaw

Volná debata na určité téma (obvykle spojené se starou technikou - není ale podmínkou). Hlavně je třeba zachovat lidskou úroveň ... legrace a přiměřená míra ironie není na závadu, ale nesmí dojít k urážení nebo zesměšňování jiných osob ... Diskuse o politice na toto fórum nepatří !
Odpovědět
Uživatelský avatar
Petr.116
Administrátor
Příspěvky: 1629
Registrován: pon 29. črc 2013 14:08:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Pár postřehů z polského města Wroclaw

Příspěvek od Petr.116 » čtv 19. pro 2013 22:31:53

... tady je slíbená informace o zajímavém bydlení ve středu města :

Tohle mne fakt dostalo ... za cenu neuvěřitelných asi 1700,- Kč tento pohodlný apartement (dva ubytovaní + bohatýrská snídaně typu švédský stůl + parkování v podzemních garážích s přístupem na mg. kartu) přímo v cetru města s dokonalým vybavením ... koukněte na pár fotek ... http://www.booking.com/hotel/pl/exclusi ... 3cca722fX1

Je to Krawiecka 3 - viz link výše - kdybyste tam někdo jel ... doporučuju ... že najdu toto vybavení v hotelovom pokoji ... to bylo tedy překvápko (milé). A byl tu neskutečně ochotný personál :yes:

V noci na mne shlížela krásná Marilyn Monroe ...



Sice jsem ani pračku Bosch, ani myčku nádobí Whirlpool nebo mikrovlnku nepoužil (bylo to pouze na jednu noc ...) , ale i tak ...











Klidná prosincová Wroclaw



Most zamilovaných Wrocław - most Tumski (aby jim vztah vydržel, nechávají zde mladí zamčený zámek ... :yes:





„Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ - Jan Werich.

Uživatelský avatar
Petr.116
Administrátor
Příspěvky: 1629
Registrován: pon 29. črc 2013 14:08:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Pár postřehů z polského města Wroclaw

Příspěvek od Petr.116 » sob 21. pro 2013 11:01:24

Jinak pouze pro doplnění: tato progesivní společnost má svoje centra i v jiných městech - např. teď jsem na dotaz ženy koukal do Varšavy a tam jsou (podle mne) ještě hezčí ... http://www.apartments.ea.warszawa.pl/
Takže až pojedete pro nějaký ten krásný starý stroj do Polska, možností pěkného bydlení je dost ... :good:
„Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ - Jan Werich.

Odpovědět

Zpět na „Volná diskuse“