Kde jste všichni ?

Volná debata na určité téma (obvykle spojené se starou technikou - není ale podmínkou). Hlavně je třeba zachovat lidskou úroveň ... legrace a přiměřená míra ironie není na závadu, ale nesmí dojít k urážení nebo zesměšňování jiných osob ... Diskuse o politice na toto fórum nepatří !
Odpovědět
Uživatelský avatar
Petr.116
Administrátor
Příspěvky: 1629
Registrován: pon 29. črc 2013 14:08:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde jste všichni ?

Příspěvek od Petr.116 » pát 15. lis 2013 20:01:07

Teď právě jdu konečně exponovat ty PCB výhybek. Jsou 3 (B,S,V), protože ony ty součástky včetně C (L samozřejmě) jsou dost velké a dostat to na jednu desku nejde ... ani na dvě. Navíc nemůžeš cpát cívky blízko sebe kvůli nežádoucí vzájemné L. A to nevadí, v bedně je místa dost.
největší je na středy - jsou tam 2 tlumivky a nejvíc prvků.

Dřív jsem začít nemohl, mezitím jsem tu stavěl PC ... Ale doufám, že s tím přes víkend pohnu.
„Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ - Jan Werich.

TheLastUnicorn
Příspěvky: 424
Registrován: úte 30. črc 2013 17:52:42
Bydliště: TN

Re: Kde jste všichni ?

Příspěvek od TheLastUnicorn » pát 15. lis 2013 21:32:56

Já jsem teď právě doladil bedny do práce...ty ARS808 od Igora...jsou to šílený bedny, ale vypadá to, že se to nakonec poddalo...alespoň Dire Straits - Brothers In Arms se na tom dají poslouchat...původně se nedali ani ti... :lol:
A jinak musím říct, že původní minibasáček Tesla ARZ368 je naprosto skvělý reproduktor, oproti ARN116, resp. SPM116..ale bohužel, zatížitelnost 3W mi na hale nestačí...

Uživatelský avatar
Petr.116
Administrátor
Příspěvky: 1629
Registrován: pon 29. črc 2013 14:08:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde jste všichni ?

Příspěvek od Petr.116 » pát 15. lis 2013 22:12:37

TheLastUnicorn píše:Já jsem teď právě doladil bedny do práce...ty ARS808 od Igora...jsou to šílený bedny, ale vypadá to, že se to nakonec poddalo...alespoň Dire Straits - Brothers In Arms se na tom dají poslouchat...původně se nedali ani ti... :lol:
A jinak musím říct, že původní minibasáček Tesla ARZ368 je naprosto skvělý reproduktor, oproti ARN116, resp. SPM116..ale bohužel, zatížitelnost 3W mi na hale nestačí...
Tak to gratulace :good2:
Já jdu na ty výhybky ... jo a jen tak pro zajímavost : poslal jsem do USA firmě Jensen dotaz, zda by 2 ks těch step-up trafáků z LUXMANa, tzn. JT-44K-DX neposlali a za kolik ... jsem zvědav na odpověď ... :yes:
„Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ - Jan Werich.

TheLastUnicorn
Příspěvky: 424
Registrován: úte 30. črc 2013 17:52:42
Bydliště: TN

Re: Kde jste všichni ?

Příspěvek od TheLastUnicorn » pát 15. lis 2013 22:34:35

No i kdyby měly být za 200USD včetně pošty, tak se to nevyplatí...za 300€ koupím hotovou C02 a krabici skutečně krásnýho provedení...něco takovýho za ty peníze rozhodně nepostavím. Možná tak samotnou phonostage, ale to pak z finančního hlediska nemá taky smysl. :)

Uživatelský avatar
Petr.116
Administrátor
Příspěvky: 1629
Registrován: pon 29. črc 2013 14:08:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde jste všichni ?

Příspěvek od Petr.116 » pát 15. lis 2013 23:01:09

TheLastUnicorn píše:No i kdyby měly být za 200USD včetně pošty, tak se to nevyplatí...za 300€ koupím hotovou C02 a krabici skutečně krásnýho provedení...něco takovýho za ty peníze rozhodně nepostavím. Možná tak samotnou phonostage, ale to pak z finančního hlediska nemá taky smysl. :)
No jestli jsi si jist tou cenou a máš možnost ji koupit i pro mne, tak ji od Tebe za 350 EUR beru :drinking:
„Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ - Jan Werich.

libor
Příspěvky: 566
Registrován: pon 29. črc 2013 22:01:25
Bydliště: ..

Re: Kde jste všichni ?

Příspěvek od libor » pát 15. lis 2013 23:15:53

Co něco takového nebo takového?

Uživatelský avatar
Petr.116
Administrátor
Příspěvky: 1629
Registrován: pon 29. črc 2013 14:08:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde jste všichni ?

Příspěvek od Petr.116 » pát 15. lis 2013 23:26:28

libor píše:Co něco takového nebo takového?
Ten z Číny asi ne a ten Thorens ... otázka za kolik vyleze ...
„Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ - Jan Werich.

Uživatelský avatar
Petr.116
Administrátor
Příspěvky: 1629
Registrován: pon 29. črc 2013 14:08:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde jste všichni ?

Příspěvek od Petr.116 » pát 15. lis 2013 23:34:55

Libor, TLU: tak jsem teď myslel, že mne klepne ... celou dobu už od středy se chystám, že dnes večer udělám PCB pro výhybky, zejtra je osadím a namontuju ... atd. A že by teoreticky bez povrchovky mohly bedny hrát v neděli večer.
Tak jsem naaranžoval v koupelně osvitové pracoviště, připravil LED se spec. žlutým spektrem (abych tam viděl) a vše ostatní (NaoH a FeCl3) ... přinesu igelitku s pytlíkem, do kterého mi prodavač v GME dal Cuprextit ...
... on se spletl a dal mi bez světlocitlivé vrstvy. Takže dnes nic a ráno makat dolů do Prahy to vyměnit. Naštěstí mají dopoledne otevřeno. Já to tehdy nekontroloval (ještě jsem mu říkal světlocitlivý jednostranný a míry ...), on to
dal do plast. pytlíku a já to rychle dal do tmavé igelitky (i když to má normálně ochrannou fólii ... ale ...). A otevřel jsem to až teď. Vrrrrr :scare: :diablo: :dash:
„Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ - Jan Werich.

TheLastUnicorn
Příspěvky: 424
Registrován: úte 30. črc 2013 17:52:42
Bydliště: TN

Re: Kde jste všichni ?

Příspěvek od TheLastUnicorn » sob 16. lis 2013 8:55:31

Petr.116 píše:
TheLastUnicorn píše:No i kdyby měly být za 200USD včetně pošty, tak se to nevyplatí...za 300€ koupím hotovou C02 a krabici skutečně krásnýho provedení...něco takovýho za ty peníze rozhodně nepostavím. Možná tak samotnou phonostage, ale to pak z finančního hlediska nemá taky smysl. :)
No jestli jsi si jist tou cenou a máš možnost ji koupit i pro mne, tak ji od Tebe za 350 EUR beru :drinking:
http://www.ebay.de/itm/Luxman-High-End- ... 19e4a12f4e
http://www.ebay.de/itm/Luxman-C-02-High ... 258542dba9

Uživatelský avatar
Petr.116
Administrátor
Příspěvky: 1629
Registrován: pon 29. črc 2013 14:08:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde jste všichni ?

Příspěvek od Petr.116 » sob 16. lis 2013 11:54:22

TheLastUnicorn píše:
Petr.116 píše:
TheLastUnicorn píše:No i kdyby měly být za 200USD včetně pošty, tak se to nevyplatí...za 300€ koupím hotovou C02 a krabici skutečně krásnýho provedení...něco takovýho za ty peníze rozhodně nepostavím. Možná tak samotnou phonostage, ale to pak z finančního hlediska nemá taky smysl. :)
No jestli jsi si jist tou cenou a máš možnost ji koupit i pro mne, tak ji od Tebe za 350 EUR beru :drinking:
http://www.ebay.de/itm/Luxman-High-End- ... 19e4a12f4e
http://www.ebay.de/itm/Luxman-C-02-High ... 258542dba9
Na ty už jsem koukal - těch 378,- už mi přijde hodně ... a ten od Frankfurtu nepošle do CZ ani náhodou - teď mi psal ... jedině vyzvednout - ovšem je otázka, kolik bude závěrečný cenový koncert ... :hahahihi:
„Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ - Jan Werich.

Odpovědět

Zpět na „Volná diskuse“