Kde jste všichni ?

Volná debata na určité téma (obvykle spojené se starou technikou - není ale podmínkou). Hlavně je třeba zachovat lidskou úroveň ... legrace a přiměřená míra ironie není na závadu, ale nesmí dojít k urážení nebo zesměšňování jiných osob ... Diskuse o politice na toto fórum nepatří !
Odpovědět
Uživatelský avatar
Petr.116
Administrátor
Příspěvky: 1629
Registrován: pon 29. črc 2013 14:08:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde jste všichni ?

Příspěvek od Petr.116 » pát 15. lis 2013 18:09:37

S499.1023 píše:libor: Jak by asi rameno v hrotech bylo tuhe? To pumpovani v bednách je problém tlumení nějaké rezonance, ne tuhosti.
Ještě mne napadlo, že jsem úplně zapomněl na ten dynamický stabilizátor, co má M97xE. Mohli jsme si ověřit, jak chodí na té desce s Liborovým Krkonošemi ... škoda.
„Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ - Jan Werich.

Uživatelský avatar
Petr.116
Administrátor
Příspěvky: 1629
Registrován: pon 29. črc 2013 14:08:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde jste všichni ?

Příspěvek od Petr.116 » pát 15. lis 2013 19:11:18

libor píše:
Petr.116 píše:A i když nejsme od konce háje, přece jen červíček tu a tam hlodne :lol:
Mám tomu rozumět tak, že vše co hraje líp než tvoje zařízení je konec háje a je to špatně? :lol: Někdy toho dojmu nabývám :scare: :lol:
Samozřejmě že ne ... :mad: to máš špatný dojem.
„Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ - Jan Werich.

libor
Příspěvky: 566
Registrován: pon 29. črc 2013 22:01:25
Bydliště: ..

Re: Kde jste všichni ?

Příspěvek od libor » pát 15. lis 2013 19:17:51

To já tě jenom udržuju v pohotovosti... abys nám neusnul na vavřínech :lol:

Asi si začnu dělat printscreeny... tvoje příspěvky se příliš často zpětně mění ... :mad: :shout: :bomba: :negative:

Uživatelský avatar
Petr.116
Administrátor
Příspěvky: 1629
Registrován: pon 29. črc 2013 14:08:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde jste všichni ?

Příspěvek od Petr.116 » pát 15. lis 2013 19:27:22

libor píše:To já tě jenom udržuju v pohotovosti... abys nám neusnul na vavřínech :lol:
Srandisto - raději poraď, zda koupit starý C02 (součástkám je nějaký ten rok, ale byly kvalitní) - a taky je otázka ceny ... NEBO koupit to Cambridge (nové, ale MADE IN CHINA), protože ty ovládací prvky moc nepotřebuješ. Přepínání vložek to samé ... nastavíš to jednou a hotovo.
A kdybys měl určitou potřebu změnit zátěž vložky (v ničem jiném rozdíl mezi LO, MID a HI MC není), tak si ty dva odpory jednou provždy vyměníš ...) ... Jiná věc jsou ty cenné audio trafáky. Dobrá věc je ten subsonic, ale ten je v CA taky ...
„Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ - Jan Werich.

Uživatelský avatar
Petr.116
Administrátor
Příspěvky: 1629
Registrován: pon 29. črc 2013 14:08:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde jste všichni ?

Příspěvek od Petr.116 » pát 15. lis 2013 19:30:43

libor píše:To já tě jenom udržuju v pohotovosti... abys nám neusnul na vavřínech :lol:

Asi si začnu dělat printscreeny... tvoje příspěvky se příliš často zpětně mění ... :mad: :shout: :bomba: :negative:
Píšu překlepy a když to vidím, opravím ... nebo připíšu větu, když mám po přečtení dojem, že tam chybí ... Ale vždy jen hned nebo po chvilce. Zpětně za dlouho NE ... :)
„Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ - Jan Werich.

libor
Příspěvky: 566
Registrován: pon 29. črc 2013 22:01:25
Bydliště: ..

Re: Kde jste všichni ?

Příspěvek od libor » pát 15. lis 2013 19:32:13

Nebo odmažeš celou větu. A já pak odpovídám na něco, co tam pak není, a vypadám jako d.e.b.i.l. (to je taky tvoje cenzura, že tu jeden nemůže psát jak mu zobák narost) :mad: :fool2:

libor
Příspěvky: 566
Registrován: pon 29. črc 2013 22:01:25
Bydliště: ..

Re: Kde jste všichni ?

Příspěvek od libor » pát 15. lis 2013 19:35:11

Petr.116 píše:
libor píše:To já tě jenom udržuju v pohotovosti... abys nám neusnul na vavřínech :lol:
Srandisto - raději poraď, zda koupit starý C02 (součástkám je nějaký ten rok, ale byly kvalitní) - a taky je otázka ceny ... NEBO koupit to Cambridge (nové, ale MADE IN CHINA), protože ty ovládací prvky moc nepotřebuješ. Přepínání vložek to samé ... nastavíš to jednou a hotovo.
A kdybys měl určitou potřebu změnit zátěž vložky (v ničem jiném rozdíl mezi LO, MID a HI MC není), tak si ty dva odpory jednou provždy vyměníš ...) ... Jiná věc jsou ty cenné audio trafáky. Dobrá věc je ten subsonic, ale ten je v CA taky ...
Já nevím. Proto chci jet s Denonkou do Opavy, poslechnout si Cambridge s ní. Se Sumiko ale hraje špičkově.

Uživatelský avatar
Petr.116
Administrátor
Příspěvky: 1629
Registrován: pon 29. črc 2013 14:08:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde jste všichni ?

Příspěvek od Petr.116 » pát 15. lis 2013 19:40:22

libor píše:Nebo odmažeš celou větu. A já pak odpovídám na něco, co tam pak není, a vypadám jako d.e.b.i.l. (to je taky tvoje cenzura, že tu jeden nemůže psát jak mu zobák narost) :mad: :fool2:
To byl pokus opisovat od jiných zkušených ... já to vypnu, abys neměl trauma :drinking: A s tím odmazáváním máš asi pravdu. Já jen předpokládal, že když podle Tebe mám jedinej čas tu "furt čučet" (krzevá ten minidůchod), že nikdo nebude za 1 sekundu odpovídat ... :hahahihi: Ale tu možnost zpětné opravy příspěvků mají teď všichni.
Jenže Ty jsi rychlej jako blesk ...
„Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ - Jan Werich.

Uživatelský avatar
Petr.116
Administrátor
Příspěvky: 1629
Registrován: pon 29. črc 2013 14:08:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde jste všichni ?

Příspěvek od Petr.116 » pát 15. lis 2013 19:43:02

Libor: už můžeš psát slovo "debil" dle libosti :good2:
„Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ - Jan Werich.

libor
Příspěvky: 566
Registrován: pon 29. črc 2013 22:01:25
Bydliště: ..

Re: Kde jste všichni ?

Příspěvek od libor » pát 15. lis 2013 19:45:44

Petr.116 píše:Libor: už můžeš psát slovo "debil" dle libosti :good2:
Děkuji, konečně můžu nazývat věci a uživatele pravými jmény :lol: :drinking:

BTW jak pokračuješ s bednama?

Odpovědět

Zpět na „Volná diskuse“