Kde jste všichni ?

Volná debata na určité téma (obvykle spojené se starou technikou - není ale podmínkou). Hlavně je třeba zachovat lidskou úroveň ... legrace a přiměřená míra ironie není na závadu, ale nesmí dojít k urážení nebo zesměšňování jiných osob ... Diskuse o politice na toto fórum nepatří !
Odpovědět
Uživatelský avatar
Petr.116
Administrátor
Příspěvky: 1629
Registrován: pon 29. črc 2013 14:08:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Kde jste všichni ?

Příspěvek od Petr.116 » čtv 14. lis 2013 15:54:42

Tak jsme absolovali 4. sraz, který byl dle mého názoru vynikající, po srazu logicky následovaly reakce na sraz a debaty o věcech tam řešených ... ale pak se všichni ztratili a je tu mrtvo :dash: KDE JSTE LIDI ?
„Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ - Jan Werich.

libor
Příspěvky: 566
Registrován: pon 29. črc 2013 22:01:25
Bydliště: ..

Re: Kde jste všichni ?

Příspěvek od libor » čtv 14. lis 2013 16:36:20

Sem si všiml... když "nerejpu", nic se tu neděje....

Tak co, už jsi rozšlapal Shurku? :lol:

Uživatelský avatar
Petr.116
Administrátor
Příspěvky: 1629
Registrován: pon 29. črc 2013 14:08:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde jste všichni ?

Příspěvek od Petr.116 » čtv 14. lis 2013 16:45:40

libor píše:Sem si všiml... když "nerejpu", nic se tu neděje....

Tak co, už jsi rozšlapal Shurku? :lol:
Zatím není důvod ... až budou bedny, zkusím s Jirkou tu jeho Denonku u mne ... pak se uvidí.
Nota bene: proč rozšlapávat vlajkovou loď firmy Shure, že :lol:

Teď mne spíše sere německý Hermes (přepravce jako naše DPD, PPL atd.), který stále nedoručil toho druhého AKAIe ...
„Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ - Jan Werich.

libor
Příspěvky: 566
Registrován: pon 29. črc 2013 22:01:25
Bydliště: ..

Re: Kde jste všichni ?

Příspěvek od libor » čtv 14. lis 2013 16:52:07

No já si stáhl ve flacu dvojcd SADE-Ultimate Collection, a teď to poslouchám, je to super. Naštvaný jsem na jednoho místního stolaře, protože ho už od pondělí nemůžu nahnat. Chci rozpočet za kolik mi stluče bedny. Sice zjišťuju, že ty moje 1PF06767 nehrají vůbec špatně, ale rezervy tam pochopitelně jsou, chci to vyřešit.

A TLU se fláká asi někde ve Vietnamu... :hahahihi:

Uživatelský avatar
Petr.116
Administrátor
Příspěvky: 1629
Registrován: pon 29. črc 2013 14:08:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde jste všichni ?

Příspěvek od Petr.116 » čtv 14. lis 2013 17:13:09

libor píše:No já si stáhl ve flacu dvojcd SADE-Ultimate Collection, a teď to poslouchám, je to super. Naštvaný jsem na jednoho místního stolaře, protože ho už od pondělí nemůžu nahnat. Chci rozpočet za kolik mi stluče bedny. Sice zjišťuju, že ty moje 1PF06767 nehrají vůbec špatně, ale rezervy tam pochopitelně jsou, chci to vyřešit.

A TLU se fláká asi někde ve Vietnamu... :hahahihi:
Nefláká - TLU na flákání nemá čas - to by neměl takové výsledky :music: (před chvílí sem juknul a asi když viděl to pusto, logicky šel pryč ...)
„Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ - Jan Werich.

libor
Příspěvky: 566
Registrován: pon 29. črc 2013 22:01:25
Bydliště: ..

Re: Kde jste všichni ?

Příspěvek od libor » pát 15. lis 2013 7:09:32

S499.1023 píše:Všichni makaj o 106, aby měli na nové přenoskové vložky, gramofony a reprobedny :-).
A tak je to spravně, tak to ma byt, pořadek musí byt.
Přesně jak říkáš! Akorát Petr má čas tu čučet, když má teď ty dva příjmy... :mad:

TheLastUnicorn
Příspěvky: 424
Registrován: úte 30. črc 2013 17:52:42
Bydliště: TN

Re: Kde jste všichni ?

Příspěvek od TheLastUnicorn » pát 15. lis 2013 7:48:03

Libor: To je zase jen nějaký ubohý plagiát od šikmookých. :hahahihi:
ALL: Času je fakt málo...RT-707-čky mi doma leží nedotčený, Liborova bedna taky. K úpravě svýho řetězce se nedostanu asi dřív, než v létě. :brek:

libor
Příspěvky: 566
Registrován: pon 29. črc 2013 22:01:25
Bydliště: ..

Re: Kde jste všichni ?

Příspěvek od libor » pát 15. lis 2013 8:16:06

TheLastUnicorn píše:Času je fakt málo...RT-707-čky mi doma leží nedotčený, Liborova bedna taky... :brek:
V klidu, když se to povede změřit do jarního srazu, budu rád, když ne, počkám...

Uživatelský avatar
Petr.116
Administrátor
Příspěvky: 1629
Registrován: pon 29. črc 2013 14:08:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde jste všichni ?

Příspěvek od Petr.116 » pát 15. lis 2013 11:26:32

libor píše:
S499.1023 píše:Všichni makaj o 106, aby měli na nové přenoskové vložky, gramofony a reprobedny :-).
A tak je to spravně, tak to ma byt, pořadek musí byt.
Přesně jak říkáš! Akorát Petr má čas tu čučet, když má teď ty dva příjmy... :mad:
Si děláš srandu - ne ? Já mám jen tu výhodu, že moje práce je počítačového charakteru a tudíž, když už jsem u stropje, na to kliknutí si čas udělám. Ale když jsem u zákazníka, ani ťuk.

Nicméně I. má pravdu - když zbude chvilka, koukám po upgrade některých věcí ... ale SHURE M97xE ne ... nenechám se rozhodit. Slyšeli jsme to všichni a I. mi dá jistě za pravdu, že zvuk S byl dostatečně kvalitní. Zbytek je ladění detailů. Ale bude li čas a prachy, dojde i na to.
trochu mi vadí, že ta Denonka na to, aby NĚCO kvalitně přehrála, potřebuje svislou sílu na hrot kolem 2g, zatím co Shure a jiné kvalitní MM vložky to už dnes zvládají při 1,25 g. Čím menší tlak na drážku, tím menší amortizace.

A ty prachy - doufám, že sis dělal srandu. Těch 11.900,- navíc je sice příjemných, ale když ten "zbytek" není furt jistý, jako u Vás zaměstnaných ... tak to taková Havaj není :drinking: I když je pravda, že v dnešní době není jisté NIC. A práce už vůbec.
„Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ - Jan Werich.

Uživatelský avatar
Petr.116
Administrátor
Příspěvky: 1629
Registrován: pon 29. črc 2013 14:08:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde jste všichni ?

Příspěvek od Petr.116 » pát 15. lis 2013 11:35:30

S499.1023 píše:Všichni makaj o 106, aby měli na nové přenoskové vložky, gramofony a reprobedny :-).
A tak je to spravně, tak to ma byt, pořadek musí byt.
Mluvíš jako kniha :good2: po posledním srazu to člověku nedá na toto téma nepřemýšlet ... :scare: A i když nejsme od konce háje, přece jen červíček tu a tam hlodne :lol:
„Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ - Jan Werich.

Odpovědět

Zpět na „Volná diskuse“